Gillette markası King C. Gillette tarafından kurulmuştur. Tıraş ihtiyacını karşılamak amacıyla kullan at bıçaklar yapma fikrini ortaya atan Gillette, dönemin koşullarında eleştirilere maruz kalsa da 1920 yılında çalışmalarını tamamlayarak ilk satışlarını gerçekleştirmiştir. Satış sloganı olarak “Hassas tıraş bıçağı” kullanılmış ve kişilerin konforlu bir deneyim sağlayacaklarına vurgular yapılmıştır. Gillette müşteri hizmetleri, Türkiye’de de satışı yapılmakta olan ürünler için bilgilendirici ve satış sonrası destek çalışmalarını sürdürmektedir.

Gillette Müşteri Temsilcisi

Gillette müşteri hizmetleri 0850 220 09 11 numarasından çalışmalarını sürdürmektedir. Hafta içi her gün 08:45 ile 16:45 saatleri arasında Gillette müşteri temsilcisi ile canlı görüşme gerçekleştirebilir ve ürünler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgilendirme hizmetinin yanı sıra kullanıcılara satış sonrası destek de sağlanmaktadır. Yaşadığınız problemleri soru, öneri ve şikayet başlıkları adı altında şirket yetkililerine bildirerek çözümlenmesini sağlayabilirsiniz. Şikayet bildirimleriniz, sizlerden alınan bilgiler neticesinde incelenmekte ve sizlere dönüş sağlanmaktadır.

Gillette ürünleri Türkiye üzerindeki birçok mağaza ve markette satılmaktadır. Kolaylıkla ulaşabileceğiniz ürünlerin iade ve değişim gibi süreçleri için satın aldığınız mağazaların prosedürleri geçerlidir. Üretim aşamasında yaşandığınızı düşündüğünüz problemler için ise Gillette destek ekibine bildirim yapabilir ve mağduriyetinizi giderebilirsiniz.

Gillette müşteri temsilcisi ile mesaj yoluyla iletişim kurmak için internet sitesi üzerinde yer alan “E Posta” seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu alanda yazma nedeniniz, mesajınız, adınız, soyadınız ve e posta bilgileriniz istenmektedir. Bu bilgilere ek olarak sunmak istediğiniz delillerin fotoğrafını çekerek dosya ekle seçeneğiyle mesajınıza ekleyebilirsiniz.

Gillette Ürünleri

Gillette markası, kullan at bıçak üreterek sektöre giriş yapmış ve daha sonrasında kişisel bakım başta olmak üzere ürün yelpazesini genişletmiştir. Cilt tipine ve ihtiyaçlara göre satın alabileceğiniz ürünler; tıraş bıçakları, tıraş makineleri, yedek başlıklar, şekillendiriciler olarak sıralanmaktadır. Bu ürünlere ek olarak tıraş öncesi ve sonrasında kullanılan kişisel bakım ürünleri de bulunmaktadır. Bunlar; tıraş jelleri ve köpükler, tıraş sonrası bakım ürünleri ve yedek bıçaklardır. Kullandığınız ürünler hakkında deneyimleriniz marka yetkilileri tarafından bir şans olarak görülmekte ve sizlerin talepleri titizlikle incelenerek geri dönüş yapılmaktadır. Gillette ürünleri hakkındaki deneyimlerinizi müşteri hizmetleri ile paylaşabilirsiniz.