GittiGidiyor, uzun zamandır ülkemizde hizmet vermekte olan, güvenilir bir alışveriş platformudur. GittiGidiyor’da satılan ürünler aslında işletmelerin ürünleridir. İşletmeler internet üzerinden satış yapmak amacıyla GittiGidiyor aracılığıyla marketlerini oluştururlar. Daha sonra ise bu platforma ürünlerini yükleyerek milyonlarca kişiye satış yapmayı amaçlarlar. Yapılan satışlar, rutin kontroller ve ödemeler tamamen GittiGidiyor tarafından denetlenmektedir. Ülkemizde bilinen bir e ticaret sistemi olan GittiGidiyor, yıllardır milyonlarca kişiye satış yapmaktadır.

GittiGidiyor Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bilindiği üzere GittiGidiyor satıcıları ve alıcıları bir araya getiren bir e ticaret platformudur. Bu nedenle satın aldığınız ürünlerde çıkan problemler neticesiyle ilk olarak ürünü satın aldığınız firmaya başvurmalısınız. Firmaya GittiGidiyor üzerinden mesaj atabilirsiniz. Kısa süre içinde firma size cevap verecek ve sorununuzu çözmeye çalışacaktır. Fakat aksi bir durum olursa veya satıcı probleminizi çözmenizde yardımcı olmazsa GittiGidiyor ile iletişime geçmek doğru bir karar olacaktır.

GittiGidiyor Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 252 32 29

Bu numara ile hafta içi iş saatleri arasında iletişime geçebilir ve çağrı merkezinden destek alabilirsiniz. Fakat direk olarak müşteri temsilcisine bağlanabilmek için vip destek koduna ihtiyacınız olacaktır. Bu koda ise GittiGidiyor hesabınıza giriş yaptıktan sonra “Bize Ulaşın” kısmından ulaşabilirsiniz. Size verilen kodu aramayı gerçekleştirdiğinizde tuşlamanız istenecektir. Tuşlamayı yaptıktan sonra ise direk olarak müşteri hizmetlerine bağlanabileceksiniz. Size verilen kodun geçerlilik süresi ise 15 dakikadır. Bu süre zarfında kodu kullanmazsanız kod geçersiz olacaktır. Fakat tekrar kod alabilmek için aynı işlemleri yapabilirsiniz.

GittiGidiyor Müşteri Hizmetlerinin Yardımcı Olabileceği Konular

Müşteri hizmetleri satıcı ile uzlaşmaya varamadığınız zamanlarda müdahale etmektedir. İlk olarak satıcı ile iletişime geçmeniz gerektiğini belirtmiştik. Örneğin satıcı size hatalı bir ürün gönderdi. Satıcı ile iletişime geçtiniz fakat satıcıdan cevap gelmedi ya da olumsuz yönde cevap geldi. Bu durumda müşteri hizmetlerini arayarak olaya müdahale etmesini isteyebilirsiniz. GittiGidiyor, satıcı ile sizin adınıza iletişime geçerek çözüm sağlayacaktır. Eğer satıcı hatalı bulunur ve uzlaşma sağlanamazsa satıcı platformdan engellenecek ve sizin paranız iade edilecektir.

Bir ürün satın aldınız fakat ürün görselde gördüğünüz ürünle aynı değil. Bu durumda da satıcı ile iletişime geçerek ilk olarak durumu izah etmelisiniz. Fakat satıcı ürünün o olduğunu iddia eder ve sizin sorununuza çözüm sağlamazsa yine müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek çözüm sağlayabilirsiniz.

Farklı bir soruna da değinelim. GittiGidiyor web sitesinde bazen kayıt olurken sorunlar yaşanabiliyor. Bu sorunlarla karşılaşmanız durumunda da GittiGidiyor ile iletişime geçerek sorunlarınıza çözüm arayabilirsiniz. Kısa zamanda kaydınız yapılacaktır.

Bazı durumlarda ise sistem sizden faks talep etmektedir. Bu durumlarda faks atmanız gerekebilir. Faks atabilmek için iletişim numarasını ve açık adresi bilmeniz gerekir. Bunlar ise;

İletişim Numarası: +90 (216) 687 02 98

Adres: My Office İş Merkezi Çiğdem Sokak No:1/14 34746 Barbaros Mahallesi Ataşehir/İstanbul

Bu bilgiler ile de faks gönderimini kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Ayrıca GittiGidiyor hakkında bir öneriniz ve şikayetiniz olması durumunda da yine müşteri hizmetleri numarasını tuşlayarak müşteri temsilcisiyle iletişime geçebilir ve bildirimde bulunabilirsiniz. Önerileriniz ve şikayetleriniz de değerlendirmeye alınacak olup değerlendirme sonucunda uygulamalar için harekete geçilecektir.