Godaddy 1997 yılında kurulan internet domain servisidir. Bob parson tarafından kurulan servis 2002 yılında verisign tarafından satın alınmıştır. Dünyanın en çok bilinen ve kullanılan sunu sağlayıcısıdır. Küçük ve bağımsız olan girişimler için kurulan sitede dünya çapında 19 milyon müşteri ve 78 milyon alan adı bulunmaktadır. İnsanların godaddy kullanma amaçları işlerine isimler bulmak, profesyonel web sitesi hazırlamak ve müşteri çekmek gibi işlemleri için kullanılan bir servisidir. Global destek veren firmanın Türkiye’deki müşteri temsilcileri için 0850 390 75 46 numaralı telefonu arayarak ücretsiz destek alınabilir. 78 milyon alan adı yöneten firmanın 9000 çalışanı bulunmakta ve istihdama da katkı sağlamaktadır.

Godaddy Gizlilik Ve Güvenlik Politikaları

Online ortamlarda her zaman güvenlik açığından kuşku duyulur. Godaddy firması bu güvenlik açığını oluşturmadan hizmet vermekte ve müşteri gizliliğini saklı tutmaktadır. Güvenliği ödeme yaparken, online ortama geçerken mutlaka sağlar ve müşterileri için pratik çözümler ile açık oluşmasını engeller. Güvenlik açığı olan bugler karşınıza çıktığında mutlaka müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek bugları engellemelisiniz. Hesap kapatma kolaylığı sunarak müşterilerin güvenini kazanan firma gizlilik politikasında da aynı stratejiyi uygular. Müşterilerin her bilgisinin kendine özel olduğunu ve onlarla ilgilenmediğini söyleyen firma gizlilik politikasını da son derece hassas yürütmektedir.

Godaddy Sözleşmeler Ve Yasal Haklar

Godaddy içinde yapacağınız ve yaptığınız tüm işlemlerin yasal hakları saklı olup güven ortamı içinde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Resmi web sayfasında tüm sahip olduğu sözleşmeler ve belgeler yer almakta ayrıca tüm işlemler şeffaf bir şekilde gerçekleşmektedir. Evrensel hizmet koşulları sözleşmesi müşteri güvenliği açısından sürekli güncel konumdadır.

Godaddy Müşteri Hizmetleri

Merkezleri ABD’de olan firma ile müşteri hizmetleri vasıtası ile günün her saati iletişime geçebilir tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 0850 390 75 46 numaralı telefonu kullanarak ücretsiz ürün desteği alabilirsiniz. Ayrıca firma ile ürünleri kötüye kullanım hakkında şikayetlerinizi rahatlıkla iletebileceğiniz telefon dışında mail ortamında da abuse@godaddy.com adresi ile iletişim sağlayabilirsiniz. Türkiye müşteri destek ekibini aramanız tüm sorunlarınıza pratik çözümler üreterek size kolay kullanım imkanı sağlayacaktır.