Google Play, Google firmasının Android işletim sistemine sahip elektronik cihazların uygulama ve dosya indirmesi amacıyla oluşturduğu satış yazılımıdır. Bu yazılım sayesinde büyük ve küçük birçok yazılım şirketinin ürünlerine ulaşabilirsiniz ve izin verilen ölçüde ücretli veya ücretsiz şekilde kullanabilirsiniz. Google Play müşteri hizmetleri, kullanıcıların satış öncesi ve satış sonrasında yaşadığı sorunlara çözüm olmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Google Play Müşteri Temsilcisi

Google Play müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için herhangi bir numara bulunmamaktadır. Google play müşteri hizmetleri ile “Google Bize Ulaşın” destek ekibi sayesinde ulaşabilirsiniz. Destek ekibine ileteceğiz sorun, öneri ve şikayetleriniz çözüme kavuşturularak kısa süre içerisinde memnuniyetiniz sağlanacaktır.

Google Play destek ekibine ulaşmak ve sorunlarınızın çözümünü öğrenmek için “Google Bize Ulaşın” sekmesine giriş yapın ve daha sonrasında karşınıza çıkan Google ürünleri arasından “Google Play” e tıklayın. Karşınıza çıkan sekmede uygulama hakkında yaşayabileceğiniz tüm problemler hakkında bilgilendirici mesajlar ve çözüm yolları yer almaktadır. Google Play kullanımı, satın alma ve indirme, cihazları yönetme, ürün türüne göre yardım, geri ödemeler ve iadeler, hesap ve şifre gibi konularda sorun giderme işlemleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Başvuru yapmanız gereken durumlarda yine bu alanı kullanarak Google Play müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Google Play Nedir?

Google Play uygulaması Android yazılım kullanan tüm elektronik cihazların tek bir alandan ücretli veya ücretsiz olmak üzere uygulamalar indirmelerini sağlayan içerik sağlayıcısıdır. Bu uygulama sayesinde müzik, film, sosyal medya, kitap, oyun, yazılım gibi birçok konu hakkında küçük ve büyük yazılım firmalarının ürünlerini görebilir ve firmaların belirlediği satış politikasıyla satış alabilirsiniz. Firmaların belirlediği satış politikalarına göre ücretli veya ücretsiz bir şekilde satın almanız mümkün.

Google Play uygulamasından yararlanabilmek için Google hesabına sahip olmanız gerekmektedir. Google hesabına sahip iseniz Android cihazlarınıza birçok uygulamayı indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu platform içerisinde 1 milyonu aşkın uygulamayı barındırmaktadır. Google Play müşteri hizmetleri uygulamaların satış öncesi ve satış sonrasında yaşanabilecek tüm problemler karşısında çözüm üretmek amacıyla işlem yapmaktadır.