Greyder markası, 1956 yılında Çorum ilimizin yatırımcıları arasında yer alan İsmail Kavlu tarafından kurulmuştur. İsmail Kavlu vefat ettikten sonra da Kavlu ailesi tarafından çalışmalarına devam eden bu firma, başta ülkemizde olmak üzere dünya üzerinde rekabet gücüne sahip kaliteli ve dayanıklı ayakkabılar üretmektedir. Üretildiği ilk dönemlerde ülkemizde oldukça sık kullanılan bu ayakkabılar daha sonra ürün yelpazesini Avrupa’ya tanıtarak satışlarını ve popülerliğini arttırmıştır.

Greyder Müşteri Hizmetleri

60 yıllık bir tecrübeye sahip olan yerli firmamız Greyder, ülkemizde üretildiği ve ülkemizden yönlendirildiği için firmanın müşteri hizmetleri ulaşmak oldukça mümkündür. Greyder mağazaları ülkemiz genelinde yaygındır ancak sorularını ve sorunlarınızı iletmek, garanti ve iade kapsamı işlemi başlatmak için 0850 744 07 77 numaralı müşteri çağrı merkezini arayabilir veya onlinesatis@greyder.com mail adresinden yazılı olarak başvuru yapabilirsiniz. Ürünlerinizin iade işlemleri, model değişimi, numara değişimi ve kusurlu ayakkabı bildirimlerini yapabilir, mağazalar hakkında öneri, istek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Türkiye genelinde üretim ve satış aşamasında sizlere hizmet vererek kaliteli ve dayanıklı ürünleri ile memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmayı hedeflemektedir. Her döneme ve her mevsime uygun üretilen ayakkabılar ve satış sonrasında memnuniyeti sağlamak amacıyla yapılan dayanıklı ayakkabılar sayesinde ayakkabı sektörünün ve modasının en çok tercih edilen markalarından biri olmayı başarmıştır. Greyder Türkiye’nin tescilli ilk ayakkabı firmasıdır ve alınan verilere göre yılda 2 milyon çift ayakkabı üretimi yapılmaktadır.

Greyder Vizyonu

60 yıllık tecrübesini ürünlerine yansıtan ve çizgisini hiç bozmadan kaliteli, dayanıklı ve şık ürünler ortaya çıkararak ayakkabı sektörüne yön verebilme potansiyeline sahip olan yerli firmamız Greyder, her sezon çıkardığı koleksiyonlar ile beğeni topluyor. Ayakkabı severlerin ve tüketicilerin beklentilerini ön planda tutarak, onlara en uygun ve en kullanışlı ayakkabıyı sunmayı hedeflemektedir. Türkiye’de ve dünyada saygın bir marka olmayı sürdürmek çabasındadır. Greyder, 380’i aşkın mağazasıyla ürünlerini müşterilerle buluşturuyor. %100 deri ürünleri ve geniş üretim kapasitesiyle istenen siparişleri uygun şartlarda hazırlamayı başaran ve aynı anda şık, konforlu, dayanıklı, her döneme uygun ayakkabılar yaratmayı başaran Greyder, Avrupa’daki pazarda sağlam şekilde ilerliyor.