Hakkımızda

iletisim.org olarak Türkiye’nin önde gelen en büyük firmalarının ve yatırım amaçlı ülkemizde bulunan büyük çaplı yatırımcıların müşteri hizmetleri numaralarını sizlerle buluşturarak soru, görüş ve önerilerinizi bildirebilmeniz için aracılık yapıyoruz. Bu firmalar arasında farklı sektörlerden birçok firma bulunmakla birlikte bilgilendirmeleri itinayla yapıyoruz. Tüm firmalar için aynı cümleleri ve aynı detayları kullanmıyoruz. Sizlerin en doğru bilgiyi alabilmesi için teyit edilmiş müşteri temsilci numaralarını ve sizlere sundukları hizmetleri öğrenerek paylaşıyoruz. Bu sayede müşteri hizmetleri kanalına bağlanarak edinebileceğiniz bilgileri görerek hareket edebiliyorsunuz.

İlgilendiğiniz firmanın müşteri temsilcisine ulaşmak soru, öneri ve şikayetinizi bildirmek için arama yaptığınızda bizler size yardımcı olma amacı güdüyoruz. Markanın gelişimi ve süreci hakkında yapılan bilgilendirmelerden sonra müşteri temsilciliklerinin hangi saatlerde iletişime açık olduğunu, hangi numaralardan hizmet verdiklerini, sizlere hangi konularda yardımcı olabildiklerini ve hangi politikayı izlediklerini detaylıca anlatıyoruz. Üstelik firmalara ait diğer iletişim kanallarını da paylaşıyoruz. Bu sayede ister sözlü ister yazılı bir şekilde başvurularınızı gerçekleştirebiliyorsunuz.

Müşteri temsilci numaralarına hangi alanlarda ihtiyaç duyabileceğinizi özenle araştırarak en hızlı şekilde sonuca ulaşmanıza olanak sağlıyoruz. Üstelik müşteri temsilci numaralarını öğrenirken daha önce duymadığınız ilginç bilgileri öğrenebilir, firmaların sunduğu avantajları ve tarihlerinin ülkemize kattığı detayları öğrenebilirsiniz. Yaptığımız tüm çalışmalar, olayı sıkıcı bir web sitesinden çıkararak sizlere bilgi sunan bir platform haline gelme amacı içindedir.

AnadoluJet Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

AnadoluJet, “Uçmayan Kalmasın” sloganıyla 2008 yılında kurulmuş ve günümüze kadar 100 milyonun üzerinde müşterisine ulaşım hizmetini sağlamış bir hava yolu firmasıdır. Geniş kitlelerin hava yolu imkanlarından yararlanabilmesi amacıyla uygun fiyat politikasını benimsemiş ve ülkemizin birçok köşesine hizmet sağlayarak herkesin faydalanabilmesini amaçlamıştır. 5 uçakla faaliyete başlayan AnadoluJet, uçak ve sefer sayısını arttırarak hedeflerini doğrultusunda ilerlemektedir. AnadoluJet müşteri hizmetleri, uçuşlarınızın bilgisi ve verilen hizmetlerin sağlıklı bir şekilde yürütülmesi için hizmet vermektedir.

AnadoluJet Müşteri Temsilcisi

AnadoluJet müşteri hizmetleri 444 2 538 (444 A JET) & 0850 333 2 538 numaralı iletişim kanallarından hizmet vermektedir. AnadoluJet müşteri temsilcisi ile 7 gün 24 saat iletişim kurabilir ve soru, öneri, şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Uçuşlar hakkında bilgilendirme amacının yanı sıra uçuşların ve hizmetlerin değerlendirilmesi için de çalışmalarını sürdürmektedir. Değerlendirmeleriniz ve şikayetleriniz için bildirim oluşturabilir ve daha sonra sizlere sunulan takip numarası ile şikayetlerinizin detaylarını inceleyebilirsiniz.

AnadoluJet müşteri hizmetleri uçuşlar için rezervasyon, biletleme, elektronik bilet, check in, bagaj, koltuk seçimi, bebek ve çocuk yolcu, hamile yolcu, özel ihtiyacı olan yolcular, evcil hayvan taşınması, spor eşyaları taşınması, kargo ve taşınabilecek özel eşyalar konularında gerekli bilgilendirmeleri yapmaktadır. Uçuş seferleri, sefer saati değişiklikleri, kayıp bagaj bildirimi ve yaşanabilecek tüm sorunlar karşısında çözüm odaklı yaklaşılmaktadır.

AnadoluJet İşlemler

AnadoluJet hava yolu firmasına ait birçok işlemi gerçekleştirebilmeniz mümkün. Uçuş öncesinde check in, koltuk seçimi, ilave bagaj işlemi, havalimanı transfer işlemleri, seyahat sigortası, CIP yolcu salonu gibi işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz gibi uçuş sonrasında da havalimanı transfer, araç kiralama ve bagaj takibi işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz.

Bagaj konusunda yaşanabilecek karışıklıklar ve oluşabilecek hasarlar için “Kayıp, Hasarlı ve Geç Teslim Edilen Bagaj” bildirimi yaparak yaşanacak gelişmeleri takip edebilirsiniz. AnadoluJet müşteri hizmetleri ve AnadoluJet müşteri temsilcileri, sizlerin mağduriyet yaşamaması ve hasarlarınızın engellenmesi için çalışmalarını sürdürmektedir. Yaşanabilecek tüm olumsuz olaylar için bildirim yaparak gerekli işlemlerin sonuçlanması için takipte bulunabilirsiniz. Türkiye geneli uçuş hizmeti veren firmanın, müşterilerin uçuş hizmetini sağlıklı ve maddi manevi hasarsız gerçekleştirebilmeleri için çalışmalarını sürdürmektedir.

Süvari Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Süvari markası, erkek giyim sektöründe iş hayatında ve günlük yaşamında şıklığını koruyarak zamanını geçirmesi vaat etmektedir. Hazır giyim sektörüne 1967 yılında giriş yapan Süvari, 1997 yılındaki çalışmalarıyla birlikte önemli bir perakende markası olarak yurtiçinde ve yurtdışında satışlarını devam ettirmiş ve büyüme oranını arttırmıştır. 1997 yılındaki çalışmalarla birlikte yurtiçi mağazaların dışında yurtdışında da birçok mağaza açılmıştır. Süvari müşteri hizmetleri, Süvari markası altında satılan tüm ürünlerin satış öncesi ve satış sonrası desteğini vermektedir.

Süvari Müşteri Temsilcisi

Süvari müşteri hizmetleri 0850 360 97 88 numarasından hizmet vererek ürünler hakkında soru, öneri ve şikayet taleplerinizi işleme almaktadır. Süvari müşteri hizmetlerine yazılı ve görsel bir şekilde başvuru yapmak için müsterihizmetleri@suvari.com.tr mail adresini kullanabilirsiniz. Süvari mağazalarında karşılaştığınız ürünler ve hizmetler hakkındaki görüşlerinizi yetkili kanallara bildirebilir, ürünler hakkında bilgi alabilir, değişim ve iade talimatlarını öğrenebilirsiniz.

Süvari İade ve Değişim

Süvari internet mağazasından satın aldığınız ürünleri, sizlere ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içinde tekrar iade edebilir veya size iade edilen bakiyeyi farklı bir ürünü satın alarak kullanabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünleri iade etmek için sipariş detay kısmındaki “İade Et” butonuna tıklayabilir ve gerekli talimatları takip edebilirsiniz. Mağazalardan satın aldığınız ürünlerin değişim ve iadesini ise yine aynı mağazalardan gerçekleştirebilirsiniz. Mağazalardan alınan ürünler internet sitesi aracılığıyla değiştirilemez. Ürünlerin iade ve değişim kurallarına uyması durumunda işlemleriniz gerçekleştirilir. Ancak orijinal paketlemesi bozulmuş ve tekrar satılmak için uygun olmayan ürünlerin iade ve değişim işlemleri gerçekleşmez.

Süvari kargo iade ve değişim işlemleri sırasında kargo için ücret ödemeniz gerekmemektedir. Yetkili kargo ile gönderimleriniz Süvari tarafından karşılanmaktadır. Yetkili satıcının dışındaki tüm gönderimlerinizi sizlerin karşılaması gerekmektedir. İade kargonuzun Süvari merkezlerine ulaşmasından sonra gerekli kontrol çalışmaları yapılacaktır. Kontrol aşamasından geçen ve orijinalliğini kaybetmemiş ürünler için kısa sürede iade ve değişim aşamaları başlatılır. Süvari müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek ürünlerinizin iade ve değişim ile ilgili tüm aşamalarını kontrol edebilirsiniz. Satış sonrasındaki sunulan destek ile memnuniyetin her zaman üst seviyelerde tutulması hedeflenmektedir.

Süvari Ürünleri

Süvari giyim üretim alanında gömlek, takım elbise, ceket, damatlık, hırka & yelek, kaban, mont, pantolon, sweatshirt, triko, tshirt, ayakkabı ve aksesuar ürünleri ortaya çıkarmaktadır. Satılan tüm ürünlerin şıklığını belli etmesi ve moda dünyasında kendi çizgisinde yürümesini hedeflemektedir.

Enpara Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Enpara, QNB Finansbank çatısı altında dijital bankacılık hizmeti veren uygulamadır. 2012 yılında hizmete giren Enpara, QNB Finansbank’a bağlı olsa da bankacılık alanına yeni özellikler ve farklı öne çıkan hizmetler sunmuştur. Kullanıcı oranı artış göstermiş ve kullanıcılar tarafından beğenilen dijital bir bankacılık platformu haline gelmiştir. Enpara müşteri hizmetleri, cep şubesi ve internet şubesi üzerinde gerçekleştirebileceğiniz tüm işlemler için bilgi ve destek hizmetini sunmaktadır.

Enpara Müşteri Temsilcisi

Enpara müşteri hizmetleri 0850 222 36 63 numaralı iletişim kanalından çözüm odaklı destek hizmetini sunmaktadır. Enpara müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde Enpara hesabınıza ait tüm işlemleri gerçekleştirebileceğiniz gibi yaşadığınız problemler karşısında da çözüm odaklı destek hizmetinden yararlanabilirsiniz. Enpara müşterisi olmayan kişiler, Enpara fırsatları ve kullanımı hakkında gerekli bilgilendirme hizmetini de bu kanal aracılığıyla alabilmektedir. Soru, öneri ve şikayet bildirimleriniz kayıt altına alınarak gerekli düzeltmeler ile birlikte geri dönüşler yapılmaktadır. Enpara müşteri hizmetleri her gün 08:00 – 01:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Diğer saatlerde ise sesli mesaj desteğini kullanarak sorunlarınızın çözümlenmesini sağlayabilirsiniz.

Enpara cep ve internet şubesi aracılığıyla yapabileceğiniz işlemleri, Enpara müşteri hizmetleri aracılığıyla da yapabilirsiniz. Havale, EFT, fatura ödemeleri, para transferleri, bakiye sorgulama, kredi kartı limit sorgulama, kredi kartı borç sorgulama, kredi limit arttırma talepleri gibi birçok konuda hizmet verildiği gibi kredi kartınızın çalınması veya güvenlik ile ilgili tüm olası durumlarda hızlı güvenlik tedbirleri alınmaktadır.

Enpara Avantajları

Enpara, internet ve cep bankacılığı ile hizmet vermektedir. Banka şubeleri bulunmadığından kullanıcılara dijital bankacılığın fırsatlarını sonuna kadar yansıtmaktadır.

  • Enpara hesabınızdaki EFT ve Havale işlemlerinizde herhangi bir komisyon ödemeniz gerekmez. Bu detay tüm sözleşmelerde açıkça belirtilmektedir.
  • Neredeyse tüm bankaların senelik olarak kredi kartı kullanma bedeli talep etmesine karşın Enpara kredi kartı aidatı talep etmez. Bu durum da sözleşmede güvence altına alınmaktadır.
  • Kredi işlemlerinizde düşük faiz imkanından yararlanabileceğiniz gibi birikim hesaplarınızda daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz.
  • Enpara dijital bankacılık görevini üstlenmiş olsa da ATM kullanımı gerektiren durumlarda QNB Finansbank ATM’lerinden yararlanabilirsiniz.
  • Bankanın müşterisi olmaya karar verdiğiniz anda adresinize gelen Enpara yetkilileri ile hesabınızı açabilirsiniz.
  • Enpara müşteri hizmetleri, kart kullanımınız ile alakalı tüm sorunlarda sizlerde yardımcı olmaktadır.

Nestle Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nestle firması, İsviçre’nin Vevey kentindeki merkez binasını konumları olarak kabul etmesine rağmen çok uluslu ve küresel bir şirket olma unvanına sahiptir. Global ölçekte saygı duyulan ve ürün hacmi üst seviyelerde olan firmalardan bir tanesidir. Dünya üzerindeki küçük veya büyük ölçekli tüm ülkelerde bulunmayı hedeflemektedir ve büyük ölçüde gerçekleşmiştir. Nestle şirketinin halka açık bir olması sebebiyle şirketin herhangi bir sahibi bulunmamaktadır. En büyük hisse sahibi şirketin sadece %3’üne sahiptir. Nestle müşteri hizmetleri, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de satışa sunulan Nestle ürünlerinin destek çalışmalarını yürütmektedir.

Nestle Müşteri Temsilcisi

Nestle müşteri hizmetlerine 0800 211 02 18 & 444 31 60 telefon numaralarından ulaşabilirsiniz. Nestle müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde ürünler hakkında bilgiler alabilirsiniz. Sizlerin ilettiği tüm soru, öneri ve şikayetler bildirim oluşturularak firma yetkililerine ulaştırılmaktadır. Bu sayede müşterilerin geri dönüşleri dikkate alınarak yenileşme ve gelişme sağlanmaktadır. Dünya üzerinde global ölçekte ürün satışı yapmasının temel nedeni memnuniyet oranının yüksek olmasıdır. Ayrıca yazılı ve görsel bir şekilde başvuru yapmak istiyorsanız tüketici.hizmetleri@tr.nestle.com mail adresini kullanabilirsiniz.

Nestle müşteri hizmetleri, ürün ve hizmet alımı sırasında yaşanabilecek olaylar karşısında incelemeler gerçekleştirmektedir. Nestle firması, global ölçekte satış yapmasına rağmen satış yaptığı ülkelerin özelliklerini ve değerlerini araştırarak bu pazarlarda var olmaktadır. Müslüman devletlerde helal görülen ürünlerden üretim yaparak bu devletlerin pazarlarında sunmaktadır. Türkiye’de de helal ürün satışı yapılmaktadır.

Nestle Markaları ve Ürünleri

Küresel ölçekte ürün satışı yapmakta olan Nestle firmasına ait birçok alt marka ve ürün bulunmaktadır. Bu ürünler bebek beslenmesi, çikolata ve şekerleme, ev dışı tüketim, evcil hayvan mamaları, içecekler, kahvaltılık gevrekler, kahve, medikal beslenme ve su olarak kategorilere ayrılmıştır. Bu kategoriler içerisinde birçok marka ve markanın birçok ürün çeşidi bulunmaktadır. Neredeyse her markette farklı kategorilerde Nestle marka ürünlere rastlamak mümkündür. Nestle ürünleri ve satışı yapılan marketleri öğrenmek amacıyla Nestle müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Nestle marka ürünler ülkemizde sıkça tercih edilen ve neredeyse her markette bulunabilecek düzeydedir.

Cosmetica Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Cosmetica firması, 2003 yılında hizmete girdiği ilk tarihlerden itibaren sektörde tutunmayı başarmış ve gelişiminin devamını sağlamıştır. Kozmetik ürün satışı yapan firma, mağazalardan ve internet sitesinden bu işlemleri gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyetini benimseyen ve onların mutluluğunu esas alan çalışmalarını Cosmetica müşteri hizmetleri ile desteklemektedir.

Cosmetica Müşteri Temsilcisi

Cosmetica müşteri hizmetleri 0850 777 05 36 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Yüzde yüz orijinal ürünleri sizlere sunan Cosmetica firmasına ait ürünleri mağazalardan veya internet sitesi üzerinden temin edebilirsiniz. Mağazalardan satın aldığınız ürünleri ve karşılaştığınız hizmetleri değerlendirmek amacıyla Cosmetica müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden satılan ürünlerin sipariş detayı, sipariş iptali, sipariş takibi, iade işlemleri, değişim işlemleri gibi hizmetlerini de bildirmeniz mümkündür. Ayrıca yazılı ve görsel şekilde soru, öneri ve şikayetlerinizi bildirmek için musterihizmetleri@cosmetica.com.tr mail adresini kullanabilirsiniz.

Cosmetica müşteri hizmetleri, satışı yapılan tüm ürünlerin sipariş takip, iptal, iade, değişim ve teslimat konusundaki bilgilendirmelerini yapmaktadır. Yaşadığınız problemler karşısında memnuniyetinizi sağlamak amacıyla iade ve değişim işlemleri de pratik bir şekilde sağlanmaktadır.

Cosmetica İade ve Değişim

Cosmetica internet sitesi üzerinden alınan tüm ürünlerin yapısı bozulmadan, tahrip edilmeden ve de kullanılmadan iade işlemleri başlatılabilir. İade işlemlerini gerçekleştirebilmek için yukarıdaki talimatlara uyan ürünlerinizi, ürünün size ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. Yetkili kargo firması ile iade işlemlerini başlattığınızda kargo ödemesini Cosmetica firması yapmaktadır. İade ettiğiniz ürün yetkili birimlere ulaştıktan sonra 5 gün içinde sonuçlanmaktadır. İadesi kabul edilen ürünün ödemesi 1 ile 9 gün arasında yapılmaktadır.

Cosmetica Ürünleri

Cosmetica firması çatısı altında onlarca kozmetik markası bulunmaktadır. Kadın ve erkek kategorilerinde kişisel bakım, cilt bakımı, saç bakımı, ağız bakımı, parfümeri, deodorant, bebek bakım, ev temizliği ürünleri ve çeşitli aksesuarların satışı yapılmaktadır. Bünyesinde bulundurduğu markaların tüm ürünleri %100 orijinallik ile müşterilere ulaşmaktadır. Güven ve memnuniyet ilişkisiyle müşterilerin ilgisi çekmeyi başaran Cosmetica, bu memnuniyetin ödülünü yeni mağaza şubeleri açmakla almaktadır. Cosmetica müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek satış öncesindeki bilgilendirmeleri alabilir ve satış sonrasındaki destek talebinizi iletebilirsiniz.