Hakkımızda

iletisim.org olarak Türkiye’nin önde gelen en büyük firmalarının ve yatırım amaçlı ülkemizde bulunan büyük çaplı yatırımcıların müşteri hizmetleri numaralarını sizlerle buluşturarak soru, görüş ve önerilerinizi bildirebilmeniz için aracılık yapıyoruz. Bu firmalar arasında farklı sektörlerden birçok firma bulunmakla birlikte bilgilendirmeleri itinayla yapıyoruz. Tüm firmalar için aynı cümleleri ve aynı detayları kullanmıyoruz. Sizlerin en doğru bilgiyi alabilmesi için teyit edilmiş müşteri temsilci numaralarını ve sizlere sundukları hizmetleri öğrenerek paylaşıyoruz. Bu sayede müşteri hizmetleri kanalına bağlanarak edinebileceğiniz bilgileri görerek hareket edebiliyorsunuz.

İlgilendiğiniz firmanın müşteri temsilcisine ulaşmak soru, öneri ve şikayetinizi bildirmek için arama yaptığınızda bizler size yardımcı olma amacı güdüyoruz. Markanın gelişimi ve süreci hakkında yapılan bilgilendirmelerden sonra müşteri temsilciliklerinin hangi saatlerde iletişime açık olduğunu, hangi numaralardan hizmet verdiklerini, sizlere hangi konularda yardımcı olabildiklerini ve hangi politikayı izlediklerini detaylıca anlatıyoruz. Üstelik firmalara ait diğer iletişim kanallarını da paylaşıyoruz. Bu sayede ister sözlü ister yazılı bir şekilde başvurularınızı gerçekleştirebiliyorsunuz.

Müşteri temsilci numaralarına hangi alanlarda ihtiyaç duyabileceğinizi özenle araştırarak en hızlı şekilde sonuca ulaşmanıza olanak sağlıyoruz. Üstelik müşteri temsilci numaralarını öğrenirken daha önce duymadığınız ilginç bilgileri öğrenebilir, firmaların sunduğu avantajları ve tarihlerinin ülkemize kattığı detayları öğrenebilirsiniz. Yaptığımız tüm çalışmalar, olayı sıkıcı bir web sitesinden çıkararak sizlere bilgi sunan bir platform haline gelme amacı içindedir.

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vakıfbank, vakıf kültürünü bankacılık sektörüne yansıtarak bireysel ve ticari müşterilerin ihtiyaçlarının karşılanması amaç edinerek 1954 yılında kurulmuştur. Değerleri, yönetim şekli ve vizyonu vakıf değerleriyle örtüşmektedir. Kurulduğu tarih itibariyle Türkiye’nin en köklü bankaları sıralamasında yer almaktadır. Bünyesi altında birçok iştiraki bulunmaktadır ve finans sektörünün her noktasında çalışmalarını sürdürmek için devamlı büyümeyi esas almaktadır. Vakıfbank müşteri hizmetleri, banka müşterisi olan veya olmayan kişilere bilgilendirici ve destek hizmetini sunmaktadır.

Vakıfbank Müşteri Temsilcisi

Vakıfbank müşteri hizmetleri 0850 222 07 24 numaralı iletişim kanalından hizmet vererek finansman ve kredi işlemleri için ön bilgilendirme hizmeti yapmaktadır. Vakıfbank müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde, Vakıfbank müşterisi olmasanız dahi sunulan hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vakıfbank müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde banka şubeleri ve dijital bankacılık kanallarından aldığınız hizmetleri değerlendirebilir, soru, öneri ve şikayet başlıkları adı altında bildirim yapabilirsiniz. Vakıfbank müşteri hizmetleri, Vakıfbank müşterilerinin finansal yönlendirme ve bilgilendirme işlemlerini de yapmaktadır. Vakıfbank müşteri temsilcisi aracılığıyla banka hesap bakiyesi, kredi kartı limit sorgulama, kredi kartı borç sorgulama, banka kişisel bilgi güncelleme, havale, EFT, fatura ödemesi, kredi talebi gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri temsilcisinin gerekli doğrulamaları yapması ile birlikte finansal yönlendirmeleriniz yerine getirilmektedir.

Vakıfbank Kredi

Vakıfbank bireysel, KOBİ, ticari ve kurumsal alanlarda kredi olanağı sunmaktadır. Kişilerin ve ticari faaliyette yer alan kuruluşların ihtiyaçlarının giderilmesi ve ekonomik büyümenin güvenli sürdürülebilmesi amacıyla çalışmalar yürütülmektedir.

 • Bireysel müşteriler kredi, dijital bankacılık, kartlar, yatırım, mevduat ürünleri, ödemeler, hizmetler, sigorta ve emeklilik işlemlerinden yararlanabilmektedir.
 • KOBİ’ler için KOBİ dost kredileri, KOBİ sektör paketleri, nakit yönetimi, yatırım, dış ticaret, üye işyeri ve POS olanakları sunulmaktadır.
 • Ticari faaliyette bulunan kişilerin ekonomik sürece desteğinin sürmesi amacıyla ticari kredi, dış ticaret, Business Card, nakit yönetimi, yatırım, sigorta, emeklilik, faktöring ve leasing olanakları sunulmaktadır.
 • Kurumsal alanda sunulan destekler kurumsal kredi, dış ticaret, nakit yönetimi, faktöring, leasing, yatırım, sigorta ve emeklilik olarak sıralanmaktadır.

Kredi ve destek paketleri hakkında detaylı bilgiler alarak işlemlerinizi başlatmak istiyor iseniz Vakıfbank müşteri hizmetleri ile görüşmeler gerçekleştirerek destek hizmetinden yararlanabilirsiniz.

U.S. Polo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

U.S. Polo markası, 1890 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulmuştur. Dünya genelinde global ölçekte hazır giyim perakendeciliği yapmaktadır. Polo ismini taşımasının sebebi ABD’de polo sporunun yönetim birimi olan Birleşik Devletler Polo Birliği’nin resmi markası olmasıdır. Dernek tarafından marka oluşturulmuş ve daha sonrasında yine derneğe bağlı olan bir şirkete devredilerek çalışmaları desteklenmiştir. U.S. Polo müşteri hizmetleri, ülkemizde satışı yapılan Polo marka ürünlerin destek hizmetini gerçekleştirmektedir.

U.S. Polo Müşteri Temsilcisi

U.S. Polo müşteri hizmetleri hafta içi her gün 09:00 – 19:00 saatleri arasında 444 60 44 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Türkiye’deki U.S. Polo ürünlerinin temsilciliğini Aydınlı Grup yapmaktadır. Bu nedenle U.S. Polo müşteri hizmetleri departmanı da Aydınlı Grup bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir. U.S. Polo mağazalarından veya internet siteleri üzerinden satın aldığınız ürünlerin değerlendirmesini soru, öneri ve şikayet başlıkları altında bildirebilir ve sürecin ilerleyişini takip edebilirsiniz.

U.S. Polo müşteri hizmetleri, internet sitesi ve mağazalardan alınan ürünlerin iade ve değişim işlemleri için yönlendirmeler yapmakta ve oluşabilecek olası sorunların çözümünü sağlamaktadır. İnternet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünlerin sipariş detayı, sipariş takibi, ürün iptali, kargo takibi, iade ve değişim işlemleri için U.S. Polo müşteri hizmetlerini arayabilir ve gerekli yönlendirmeleri takip ederek işlemlerinizi kısa sürede içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

U.S. Polo İade ve Değişim Koşulları

U.S. Polo müşteri hizmetleri tarafından belirtilen iade ve değişim prosedürlerine göre, kişiler sipariş ettikleri ürünü teslim aldıktan sonraki ilk 14 gün içerisinde iade etme hakkına sahiptir. İade etmek için herhangi bir neden gerekmemektedir. İade işlemleri mağazalardan kabul edilmemektedir. Ürünleri belirtilen adrese göndermeniz ve işlemleri başlatmanız gerekmektedir. Ürünlerin iade onayı alabilmeleri için kullanılmamış, yıpranmamış, faturalı, etiketli ve orijinal ambalajıyla birlikte iade edilmesi şart olarak belirtilmiştir. İnternet sitesi üzerinden satılan ürünler yukarıdaki iade şartlarını sağlıyor ise 60 güne kadar iade konusunda geniş hizmet sağlanmaktadır.

U.S. Polo müşteri temsilcisi tarafından belirtilen prosedürlere göre değişim taleplerinizi sizlere en yakın mağazalardan gerçekleştirebilirsiniz. Değişim talebi için ürünlerin iade şartlarında olduğu gibi gerekli detayları sağlaması gerekmektedir. Sadece internet sitesinde satılan ve kampanyalı ürünlerin değişimi yine internet sitesi üzerinden gerçekleşmektedir. İade ve değişim sürecinde karşılaştığınız sorunların çözümü için U.S. Polo müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Calvin Klein Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Calvin Klein, hazır giyim alanında yenilikçi bir anlayış benimseyerek 1968 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulmuştur. Kurulduğu dönemde müşteriler tarafından beğeni toplayan giyim firması kısa süre içerisinde Amerikan modasında tanınan bir isim haline gelmiştir. Günümüzde 100’ü aşkın ülkeye ürün satışı gerçekleştiren firmanın kadın, erkek ve çocuk kategorilerinde geniş ürün yelpazesi bulunmaktadır. Calvin Klein müşteri hizmetleri, satışı gerçekleştiren giyim ürünleri ve aksesuarları için bilgilendirici ve destek çalışmalarını sürdürmektedir.

Calvin Klein Müşteri Temsilcisi

Calvin Klein müşteri hizmetlerinin herhangi bir numarası bulunmamaktadır. Türkiye’deki ürün satışını aracı firmalar ile gerçekleştiren Calvin Klein, müşteri destek birimi altında herhangi bir işlem yürütmemektedir.

Calvin Klein markaları ürünlere mağazalar ve alışveriş siteleri aracılığıyla birçok farklı noktadan temin edebilirsiniz. Satın aldığınız ürünler hakkında yapacağınız işlemler için ilgili mağazanın prosedürleri geçerlidir. İade, değişim ve garanti işlemleri için bu prosedürlere uyarak gerekli şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Kullanım sonucundaki düşünce ve deneyimlerinizi yine ilgili mağazaya bildirebilirsiniz.

Calvin Klein markasının Türkiye üzerinde şubeleri bulunmaktadır. Mağazalardan satın aldığınız ürünler için yine mağazaya başvurarak sorunlarınızı çözebilirsiniz. Calvin Klein mağaza iletişim numaraları;

 • ACity AVM – Ankara – 0312 387 41 70
 • Cepa AVM – Ankara – 0312 219 62 67
 • Outlet Center AVM – Kocaeli – 0262 335 02 08
 • Zorlu Center AVM – İstanbul – 0212 353 69 73
 • Viaport Asia AVM – İstanbul – 0216 696 16 98
 • Optimum Ataşehir – İstanbul – 0216 664 13 02
 • Kanyon AVM – İstanbul – 0212 353 08 95
 • İstinye Park AVM – İstanbul – 0212 345 58 04
 • Hiltown AWM Küçükyalı – İstanbul – 0216 515 61 54
 • Forum Bornova – İzmir – 0232 339 02 23

Calvin Klein Ürünleri

Calvin Klein markası kadın, erkek ve çocuk kategorilerinde kendi tarzlarını yaratabileceklerini ürün yelpazesini sunmaktadır. Satışa sunduğu ürünler gelir durumu olarak orta seviyenin üstünde olan kişilere hitap etmektedir. Satış politikasını bu ölçüde şekillendiren marka, kaliteli ürünleri müşterileriyle buluşturmaktadır. Türkiye’de ise satışı yaklaşık 10 mağazası ve alışveriş siteleri ile gerçekleşmektedir. Ürünler hakkındaki olası problemleriniz için ilgili mağazayla iletişime geçebilirsiniz.

D&R Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

D&R şirketinin isim anlamı Doğan Holding ve Raks grubunun baş harfleriyle oluşmuş olmasıdır. 1996 yılında kurulmuş ve ülke genelinde mağaza zincirleri oluşturarak herkesin ulaşabileceği potansiyele gelmiştir. Daha sonrasında ortaklık yapısında el değiştirmiş olsa da ismini korumuştur. Mağaza içerisinde kitaplar, kırtasiye ürünleri, müzik albümleri, filmler, elektronik ürünler, hediyelik ürünler ve oyuncaklar yer almaktadır. D&R müşteri hizmetleri, mağazalardan ve internet sitesi üzerinden satılan ürünlerin destek hizmetini sunmaktadır.

D&R Müşteri Temsilcisi

D&R müşteri hizmetleri 0850 266 37 37 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. D&R müşteri temsilcileri ile 09:00 – 21:00 saatleri arasında iletişim kurabilir, mağazalar ve ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. Aldığınız ürün ve hizmetlerin değerlendirmesini soru, öneri ve şikayet olarak bildirmeni halinde süreci takip edebilirsiniz. Bildirimlerinizi mail yoluyla dile getirmek için bilgi@dr.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

D&R müşteri hizmetleri, internet sitesi üzerinden satın alınan ürünlerin sipariş detayı, kargo takibi, sipariş iptali, ürün çıkarma, iade ve değişim işlemleri için gerekli bilgilendirme ve yönlendirme hizmetini sağlamaktadır. Çeşitli nedenlerden kaynaklı olarak iade ve değişim talebinde bulunduğunuz ürünler için gerekli yönlendirmeleri sağlayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

D&R Satılan Ürünler

D&R, ürün seçenekleri bakımından geniş yelpazeye sahiptir. Kitap, e kitap, elektronik, hobi, oyuncak, kırtasiye, oyun, konsol, müzik, dergi, hediyelik eşya, spor, outdoor gibi ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek kategoriler bulunmaktadır. Satın almak istediğiniz ürünlere D&R mağazalarından ulaşabileceğiniz gibi internet sitesi üzerinde de yer almaktadır. İnternet sitesi üzerinde ürün çeşitliliği daha üst seviyede olmaktadır.

Ülke genelinde D&R mağazalarının adres ve telefon bilgilerine ulaşmak için D&R müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir ve sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Büyükşehirler başta olmak üzere mağazalar birçok farklı şehirde bulunmaktadır. Alışverişlerini sürekli olarak D&R mağazalarından gerçekleştiren kişiler sadakat kartı olarak adlandırılan D&R Kart sahibi olmaktadır. Bu kart sayesinde satış fiyatına ekstra olarak indirimler uygulanmakta ve sadakatli olan müşteriler kampanyalardan yararlanmaktadır. D&R kart sahibi olan kişiler, kartlarını yanlarında taşımasalar dahi kayıtlı telefon numaralarını kullanarak indirimli alışverişlerden yararlanabilmektedir.

Tozlu.com Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tozlu.com, kadın giyim sektöründe ürün üretimi gerçekleştiren ve internet sitesi üzerinden satışını yapan bir firmadır. 2001 yılında sektöre giriş yapmıştır ve daha sonrasında internet alışveriş sektörünün büyümesi ile birlikte kendi pazar payı da yükselmiştir. Sektördeki başarısını müşteri memnuniyeti ile sürdürerek tekstil ve aksesuar alanlarında ihtiyaçları karşılayacak ürünler sunmaktadır. Tozlu.com müşteri hizmetleri, internet sitesi üzerinden satılan ürünlerin bilgilendirici ve satış sonrasındaki destek hizmetini sunmaktadır.

Tozlu.com Müşteri Temsilcisi

Tozlu.com müşteri hizmetleri 0532 595 22 75 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Müşteri temsilcisi ile yapacağız görüşmelerde soru, öneri ve şikayetlerinizi bildirerek çözümlenmesini sağlayabilirsiniz. Tozlu.com müşteri hizmetleri bu numara aracılığıyla telefon ile satış işlemini de gerçekleştirmektedir. Site içerisinde almak istediğiniz ürün için bu numarayı arayabilir ve siparişinizin yola çıkmasını sağlayabilirsiniz. Satın aldığınız ürünlerin sipariş detayı, kargo takibi, ürün iptali, iade ve değişim gibi işlemleri için de Tozlu.com müşteri temsilcisi ile iletişim gerçekleştirebilirsiniz.

Tozlu.com müşteri hizmetlerinin WhatsApp hattını kullanarak sipariş vermek istiyor iseniz 0537 447 56 66 numaralı iletişim kanalını kullanabilirsiniz. Burada siparişlerinizi yazılı ve görsel şekilde bildirerek sağlıklı ve hızlı bir şekilde ürün satın alma işlemini yapabilirsiniz.

Tozlu.com İade ve Değişim

Tozlu.com adresinden satın aldığınız ürünler için belirtilen prosedürlere göre, ürünü satın aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz. Ürünlerin iade işlemlerinin gerçekleştirilmesi için ürünlerin faturalı, etiketli, kullanılmamış, yıpranmamış ve orijinalliği bozulmamış olması gerekmektedir. Ürünler iade onayından başarılı ile geçtiği takdirde para iade tutarı hesabınıza yatırılacaktır ancak onay sürecinde başarısız olursa ürün tekrar geri ödemeli olarak sizlere gönderilecektir.

Tozlu.com adresinden satın aldığınız ürünleri tıpkı iade sürecinde olduğu gibi 14 gün içerisinde değiştirebilirsiniz. 14 günlük süreçteki değişimleriniz için herhangi bir sebep bildirmeni gerekmemektedir. Değişim için gönderdiğiniz ürünlerin onay sürecinden geçmek için gerekli şartları sağlaması zorunludur. Aksi takdirde işleminiz gerçekleştirilmez. Ürün iade ve değişim işlemleri için kargo gönderimlerinizde masraflar Tozlu.com tarafından karşılanmaktadır. İade ve değişim süreçlerinde karşılaştığınız soru ve sorunlar karşısında Tozlu.com müşteri hizmetleri ile iletişim geçerek bilgi ve yönlendirme alabilirsiniz.