Harley Davidson, 1903 yılında Milwaukee’de yaşamını sürdüren dört gencin, yeni bir yaşam tarzı oluşturmak adına yaptıkları çalışmalar sonucunda ortaya çıkmıştır. Motosiklet anlayışını kendi tarzları ile yorumlayan bu dört genç, düşüncelerini yenilik anlayışı ile birleştirerek sektörün saygı duyulan isimleri arasında yerini almıştır. Şirketin hedefi her zaman yeni bir tarz olarak yerini korumak ve yenilikçi anlayışa sahip olan insanlara ürün sunabilmektedir. Harley Davidson müşteri hizmetleri, ülkemizde de satışı yapılan ürünlerin satış sonrası destek çalışmalarını sürdürerek memnuniyet yaratmayı amaçlamaktadır.

Harley Davidson Müşteri Temsilcisi

Harley Davidson müşteri hizmetleri 0212 356 53 53 numarasından destek çalışmalarını sürdürmektedir. Müşteri temsilcisi ile yapacağınız canlı görüşmeler sırasında satışı yapılmakta olan motosikletler ve ekipmanları hakkında ürün ve fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz. Ürünleri kullanan kişiler ise kullanım deneyimlerini şirket yetkililerine iletebilmektedir. Sizler de deneyimlerinizi soru, öneri ve şikayet başlıkları adı altında değerlendirebilir ve sorunlarınızın çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Harley Davidson müşteri temsilcisi ile yazılı ve görsel bilgiler kullanarak iletişim kurmak için info@bosphorusmotor.com mail adresini kullanabilirsiniz. Mesajınızda soru, öneri ve şikayetlerinize yer verebileceğiniz gibi ilgili sorununuzu tanımlayan mesajınızı iletebilir ve çözümlenmesine yardımcı görseller ekleyebilirsiniz.

Kullanıcı deneyimleri, şirketin ilerleyen süreçteki üretim politikasını şekillendirmesi için ihtiyaç duyduğu önemli unsurlardan bir tanesidir. Deneyimleriniz ve olası problemleriniz incelenerek sizlere en kısa sürede dönüş sağlanmaktadır.

Harley Davidson Ürünleri

Harley Davidson markası, motosiklet ve ekipmanları üretimine kendi anlayışını katarak önce Amerika Birleşik Devletleri’nde daha sonra ise global ölçekte adını duyurmuştur. Motosiklet üretime kattığı yeni tarzın etkisi kullanılan diğer ekipmanlara da yansımış ve Harley Davidson ruhunu benimseyen kişiler tarafından kullanılmıştır. Motosiklete ek olarak orijinal motor parçaları ve aksesuarları, giysiler ve sürüş takımlarının da satışı yapılmaktadır.

Dünya üzerindeki araç üreticilerinin elektrik teknolojisinden yararlanmasını Harley Davidson da takip etmiş ve elektrikle çalışan yeni model motosikletler üretmiştir. Ürünler hakkında satış kataloğunu inceleyerek sizlere en uygun aracı seçip Harley Davidson tarzını seçebilirsiniz. Motosikletler hakkında yaşanabilecek olası problemlerin çözümü için Harley Davidson müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.