Hepsiburada.com 1998 yılında kurularak bugüne kadar hizmet veren ve sadece internet üzerinden satış yapan bir alışveriş sitesidir. Merkezleri İstanbul’da olan firma İstanbul ticaret odasına bağlıdır. 2013 yılında yılın en iyi e-ticaret sitesi ünvanı almıştır. Yapılan istatistiklere göre aylık 100 milyon kullanıcı siteyi ziyaret etmektedir. Hepsiburada.com internet sitesinin sahibi Doğan Holding’dir. Slogan olarak her şey ayağına gelsin diyerek müşterilerini kurulduğu günden bu yana memnun etmektedir. Online alışveriş sitesi 2001 yılından bu yana milyonlarca kullanıcıya hizmet vermektedir. 16 milyondan fazla üye ve 20 milyondan fazla ürün çeşidi olmasıyla Türkiye’de e-ticaret lideri konumundadır. Dünyaca ünlü markaların buluşma noktası olan platformda ihtiyaç olan her ürün bir arada yer almaktadır.

Güçlü bir iletişim ağına sahip olan hepsiburada 0850 252 40 00 numaralı telefon ile iletişime geçerek çözüm merkezinden hızlı bir şekilde destek alınabilir.

Hepsiburada İşlem Rehberi

e-ticaret yönetmeliğine uygun olan müşteriler için özel hazırlanmış bir işlem rehberine sahiptir ve internet sayfalarında adım adım ne yapılması gerektiği ile ilgili bilgiler yer almaktadır. Sipariş adımları olarak ilk önce ürünü seçip sepete eklemek yer alır. Teslimat adresi ve ödeme yöntemini seçmeniz ile adımlarınız devam etmektedir. En son adım olarak sipariş özetinizi görür ve siparişinizi doğru ise onaylama kısmı ile alışverişinizi tamamlarsınız. Müşteri memnuniyeti açısından gayet kolay adımlar ile siparişinizi verme imkanı sağlanmaktadır. Alışveriş sırasında doldurulan ön bilgilendirme formu e-ticaret hükümleri gereği 3 yıl süre ile saklanmaktadır. 3 yıl boyunca yapmış olduğunuz tüm alışverişlere ulaşma imkanı sağlar. Hepsiburada uygulaması kişisel verilerin korunması kanununa uymakta ve bilgi güvenliğini sağlayarak alışveriş olanağı sunmaktadır.

Hepsiburada Ödeme Seçenekleri

Hepsiburada uygulaması güvenli ve hızlı bir şekilde alışveriş imkanı sunarken ödemelerinde avantajlı şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Yapmış olduğunuz alışverişlerde tüm bankaların kredi kartlarını kullanarak taksitli ya da peşin alımlar yapabilirsiniz. Anlaşmalı olduğu bankalar geniş bir yelpazeye sahip olup her bankanın kredi kartı geçerlidir. Kredi kartı puanlarını kullanmak isteyen müşteriler için kredi kartı puanları seçeneğini işaretlemek yeterli olacaktır. Ödeme ve alışveriş bilgilerinizi kaydedebilir ve sonraki alışverişlerinizde de kullanabileceğiniz bir sisteme sahiptir. Hepsijet özelliği ile vermiş olduğunuz siparişler aynı gün kapınıza teslim edilmektedir.

Hepsiburada İletişim Ağı Ve Kariyer Olanakları

Hepsiburada.com firması istihdam sağlamak adına iş ilanlarını sürekli güncel tutmakta ve kariyer, linkedin platformlarında formları yer almaktadır. İletişim ağının güçlü olması ile birlikte çözüm merkezilerinden hızlı bir şekilde sorunlarınızı iletebileceğiniz müşteri temsilcileri 7/24 müşteri hizmetleri servisi olarak hizmet vermektedir. Müşteri temsilcileri ile iletişim sağlanabilecek çağrı merkezi numaraları 0850 252 40 00 olup iletişim kesintisiz ve çözüm odaklı olarak gerçekleşmektedir. Çağrı merkezleri haftanın her günü 08:00-24:00 saatleri arasından çalışmaktadır.