Huggies, bebek bezi üretimi gerçekleştiren markadır. Kimberly-Clark şirketinin, bebek bezi sektöründe çalışmalar yapmak için oluşturduğu markanın ilk ürünleri 1968 yılında satışa sunulmuştur. Günümüzde bebek bezi üretim alanında önemli konumda yer alan marka 150’den fazla ülkeye ürün satışı gerçekleştirmektedir. Ürün çeşitliliği içerisinde kız ve erkek çocukları için özel bebek bezleri bulunurken temizlik ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla da mendil ve ıslak mendil üretimi yapılmaktadır. Huggies müşteri hizmetleri, Türkiye’de satışı yapılan ürünler hakkında bilgilendirici ve satış sonrasında ise destek çalışmalarını yerine getirmektedir.

Huggies Müşteri Temsilcisi

Huggies müşteri hizmetleri 0850 202 31 00 numaralı iletişim kanalından çalışmalarını sürdürmektedir. Huggies müşteri temsilcisi ile canlı görüşme gerçekleştirebilir ve markanın satışını yaptığını ürünler hakkında detaylı bilgilere sahip olarak çocuklarınıza en uygun ürünlerden temin edebilirsiniz. Markanın ürünleri birçok mağaza, market ve alışveriş sitelerinde yer almaktadır. Huggies destek çalışanlarından sizlere en yakın yetkili bayiyi öğrenerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Marka yetkilileri, kullanıcı yorumlarını dikkate alarak ürün geliştirmelerini devam ettirmekte ve bebekler için rahat bir kullanım oluşturmasını amaçlamaktadır. Teknolojinin sağladıkları avantajlara ek olarak kuruluk, rahatlık, emicilik ve anti bakteriyel çalışmalar da yapılmaktadır. Sizler de kullanım yorumlarınızı ve ürünlerin bebeklerinize uyumunu soru, öneri, şikayet veya teşekkür başlıkları adı altında bildirebilirsiniz.

Huggies müşteri hizmetleri ile mesaj yoluyla iletişime geçerek bildirimlerinizi yazılı ve görsel öğelerle güçlendirebilirsiniz. info@huggies.com.tr mail adresi, destek ekibinde yer almakta ve bildirimleri kısa süre içerisinde cevaplamaktadır. Olası problemlerin çözümü için sizlerin mesajları incelenerek araştırmalar yapılmakta ve mağduriyetler ortadan kaldırılmaktadır.

Huggies Marka Ürünleri

Huggies markası, bebeklerin doğum anından itibaren rahat bir bebeklik ve çocukluk dönemi geçirmeleri için ürünleri sürekli olarak geliştirmektedir. Yaş, kız ve erkek kategorilerinde satışı yapılan ürünler bebek bezi, külot bez, ıslak havlu, mayo bebek bezi, emici gece külodu olarak sırlanmaktadır. Satışı yapılmakta olan ürünleri incelemek için internet sitesi üzerinde yer alan bilgilendirmeleri okuyabilir, Huggies blog sayfalarını inceleyebilir veya 0850 202 31 00 numaralı Huggies müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.