Hummel 1923 yılında Almanya’da kurulan spor ürünleri ve ekipmanları üreticisidir. Kelime anlamı olarak yabanarısı anlamını taşımakta ve ambleminde yabanarısına yer vermektedir. Basketbol, futbol, hentbol, voleybol gibi büyük spor müsabakalarına ek olarak birçok farklı spor dalı için ürün ve ekipman üretimi gerçekleştirmektedir. Ekipmanların popülerliğini sağlamak ve spora katkı sunmak amacıyla sponsorluk anlaşmaları da yapmaktadır. Hummel müşteri hizmetleri, satışı yapılan ürünlerin destek hizmetini sağlayarak memnuniyet oluşturmaktadır.

Hummel Müşteri Temsilcisi

Hummel müşteri hizmetleri 0850 333 63 90 numaralı iletişim kanalından hizmet vererek ürünler ve mağazalar hakkında bilgilendirme görevini yaparken bunlara ek olarak mağaza ve internet sitesi üzerinden satılan ürünler hakkında destek hizmetini sunmaktadır. İade ve değişim hizmetlerinin yanı sıra soru, öneri ve görüşlerinizi Hummel müşteri temsilcisi aracılığıyla iletebilir ve süreci takip edebilirsiniz.

Hummel müşteri temsilcisi, internet sitesi veya mağazalar üzerinden satın alınan ürünlerin çeşitli nedenlerle iade ve değişim sürecinin gerçekleştirilmesi için yönlendirme işlemini yapmaktadır. Yaşadığınız problemlere veya sorulara Hummel müşteri temsilcisi aracılığıyla cevap bulabilir ve kısa sürede işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Prosedürlerce belirlenmiş olan şartlara uyum sağlayan ürünlerin iade ve değişim işlemleri yapılmaktadır. İnternet sitesi üzerinden satın alınan ürünlerin sipariş detayı, sipariş iptali, ürün çıkarma, kargo takibi, iade ve değişim konularında bilgi almak için müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Hummel İade ve Değişim

Hummel marka ürünleri yetkili bayiler aracılığıyla satın aldıysanız iade ve değişim işlemleri için yetkili bayinin belirlemiş olduğu prosedürler geçerlidir. Bu konuda Hummel’ın yapacağı bir işlem bulunmamaktadır.

İşlemlerinizi Hummel internet sitesi üzerinde gerçekleştirdiyseniz, ürünün sizlere ulaştığı tarihten itibaren 30 gün boyunca iade etme hakkına sahipsiniz. Ürünlerin başarılı şekilde iade edilmesi için kullanılmamış, yıpranmamış, orijinalliği bozulmamış, faturalı ve orijinal paketlemesinde olması gerekmektedir. Aksi takdirde iade süreci başarısız sonuçlanır ve işleminiz gerçekleşmez.

Hummel değişim işlemleri için de iade sürecine benzer bir yol izlenmektedir. Yetkili kargo tarafından ürünün Hummel merkezine ulaştırılması ve daha sonra gerekli şartları sağlıyor ise değişimi gerçekleşecektir. İade ve değişim süreçleri hakkında detaylı bilgi ve yönlendirmelere sahip olmak için Hummel müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.