İnci Deri, 1917 yılında kurulmuştur ve deri ürünlerle ayakkabı, çanta ve aksesuar ürünlerin üretimini gerçekleştirmektedir. Ürün satış hacmi ile yüksek müşteri potansiyeline sahip olan üretici firmanın Türkiye genelinde birçok mağazası bulunmakla birlikte ayakkabı satıcısı olan mağaza ve sanal pazarlara da ürün tedariki yapmaktadır. İnci Deri müşteri hizmetleri, ürünler hakkında bilgilendirme hizmetini sunarken satış sonrasında da destek hizmetini gerçekleştirmektedir.

İnci Deri Müşteri Temsilcisi

İnci Deri müşteri hizmetleri 0850 222 74 63 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. İnci deri ürün yelpazesinde bulunan ayakkabı, çanta ve aksesuarlar için bilgi alabilir, satışı yapılan mağazaları öğrenebilirsiniz. İnci Deri ürünlerinden kaynaklanan sorun ve problemlerin çözümü için İnci Deri müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek soru, öneri ve şikayet bildiriminde bulunabilirsiniz.

İnci Deri müşteri hizmetleri, memnuniyetin sağlanması ve mağduriyetlerin engellenmesi amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Aracı firmalardan satın alınan ürünler hakkındaki yetkili yine aracı firmalardır ve İnci Deri bu alışverişlerinizden sorumlu tutulmamaktadır. İnci Deri mağazalarından veya internet sitesinden satın aldığınız ürünlerin kargo takibi, iade ve değişim konularında İnci Deri müşteri hizmetlerinden bilgi ve yönlendirmeler alabilirsiniz. Bu sayede işlemlerinizi kısa sürede ve sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İnci Deri Hakkında

İnci Deri, ülkemizin köklü ayakkabı üreticilerindendir. Deri ayakkabı, çanta ve aksesuar üretimiyle kendisine has müşteri potansiyelini oluşturmuş, mağazalar açmış ve sanal pazar niteliğinde yer alan satış platformlarda aracılar ile satışını gerçekleştirmiştir. Tecrübesi ve müşteri potansiyelinin artış göstermesiyle doğru orantılı olarak satış hacmi de artış göstermiştir. Ürün yelpaze kataloğunu kendisine özgü tasarımları ile alarak fark edilirliğini yükseltmiştir. İnci Deri müşteri hizmetleri, satış öncesinde ürünlerin tanıtımını gerçekleştirirken satış sonrasında da müşterilerin sorunlarının çözülmesi amacıyla destek çalışmalarını sürdürmüştür. Üretim aşamasından ürün pazarlama aşamasına kadar sürecin sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için hizmetler sürdürülmektedir.