ING Grubu, Türkiye pazarına 2007 yılında Oyak Bank’ın %100 hissesini Oyak Grubu’ndan satın almak üzere anlaşarak girdi. Hollanda kökenli dünyanın önde gelen uluslararası finans kuruluşlarından olan ING Grubu, Avrupa, Kuzey ve Latin Amerika, Asya ve Avustralya’da 40’tan fazla ülkede 51 binden fazla çalışanı ile bireysel ve kurumsal binlerce müşteriye hizmet vermektedir. Global stratejisi “İleriyi Düşün” kapsamında müşterilerinin iş ve özel hayatlarında daha şanslı olmalarını hedeflemiş bulunuyor. Yeni nesil bankacılık yapma konusunda iddialı olan ING, Türkiye’de ise “Eski Köye Yeni Adet” sloganıyla inovatif ürün ve hizmetler sunmayı hedefliyor. Sunduğu yöntem ve finansal çözümlerle, şirketlerin hem Türkiye’de hem de faaliyet gösterdikleri ülkelerde ana bankaları olmayı hedefleyen ING Türkiye, global ağı, tecrübesi ve bilgi birikimiyle finansman desteği sağlıyor.

ING Bank Müşteri Temsilcisi

KOBİ, Ticari ve kurumsal müşterilerinin yatırımlarına danışmanlık ve finansmanlık desteği sağlayan ING Bank, bireysel müşteri hizmetleri için de memnuniyet odaklı çalışmaya devam ediyor. 0850 222 0 600 numaralı telefon bankacılığı ile bankacılık işlemlerinizi kolay ve hızlı şekilde gerçekleştirebilir, çağrı merkezindeki müşteri temsilcileriyle 7 gün 24 saat görüşebilirsiniz. Müşteri hizmetleri aracılığıyla, hesap bilgileri, şifre işlemleri, güvenlik işlemleri, para transferi, kart işlemleri, ödemeler, yatırımlar, krediler gibi birçok işlemi yapabilirsiniz. EFT ve Havale işlemlerini de gerçekleştirebilir ve ihtiyaç duyduğunuz güvenlik sorunlarında da yardım alabilirsiniz. Kredi kartı kayıp ve çalıntı bildirimini, adres değişiklik talebini, kartın iptali veya kartın yenilenme talebini iletebilir, kart limitinin artırımı ve azaltılması için de taleplerde bulunabilirsiniz.

ING Bank Vizyonu

ING Bank, paydaşlarının haklarının ve önceliklerinin gözetilmesi üzerine misyonunu benimsemiş ve zamana yenik düşmeyecek şekilde çalışmalarını ve projelerini gerçekleştirmektedir. Benimsedikleri değerleri her fırsatta dile getirerek “özü sözü bir olarak” hareket ilkesiyle hareket etmektedir. “Dürüstüz, Özenliyiz ve Sorumluyuz “şeklindeki sloganı ile kendilerini özetlemektedir. 2007 yılında Türkiye’deki faaliyetlerine başlayan ING Bank, birçok sosyal sorumluluk projesinde yer alırken, spor ve sanat gibi alanlarda da sponsorluk çalışmaları yaparak adını ülkemizde duyurmaya gayret göstermiştir.