İpragaz firması, sektördeki ilk adımını 1961 yılında atmış ve LPG dolum tesisini Kocaeli ilinde faaliyete geçirmiştir. Daha sonraki aşamada LPG dolum istasyonlarını tüm Türkiye geneline ulaştırarak araçların enerji ihtiyaçlarını karşılayan önemli bir firma haline gelmiştir. 1990 yılından itibaren özelleştirme çalışmalarına dahil olan firma, günümüzde Türkiye’nin en büyük 25 firması sıralaması içerisinde yer almaktadır. Ürün üretim ve dağıtım hacmiyle Türkiye’nin her noktasına hizmet götürürken Türkiye Ekonomisine de olumlu katlılar sunmuştur. İpragaz müşteri hizmetleri, bilgilendirme işlemlerini yaparken aynı zamanda dolum istasyonlarında yaşanabilecek tüm problemler hakkında da çözüm amaçlı yaklaşmaktadır.

İpragaz Müşteri Temsilcisi

İpragaz müşteri hizmetleri 444 47 72 iletişim numarasından hizmetlerini sürdürmektedir. İpragaz müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerle evde, işte ve yolda olacak şekilde kullandığınız İpragaz ürünleri hakkında gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. İpragaz dolum tesislerinde veya İpragaz ürünlerinde yaşadığınız tüm problemler hakkında bildirim oluşturarak firmanın gerekli düzenlemeler yapmasına da imkan sunabilirsiniz. İpragaz müşteri hizmetleri, müşterilerin soru, öneri ve şikayetlerinin bildirimlerini kayıt altına alarak işlemlerin sonuçlanması takdirinde bilgilendirmektedir.

İpragaz Ürünleri

İpragaz firması, hayatınızın her alanında kullanabileceğiniz ürünleri geliştirerek evlerinize ve araçlarınıza enerji ihtiyacını sunmaya devam etmektedir. Firma içerisinde birçok marka bulunmakla birlikte enerji alanında da farklı model ve seçenekler sunulmaktadır. İpragaz ürünlerini evde, yolda ve işyerlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde yapılandırmıştır. İpragaz müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek ürün temini ve bayiliklerin bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İpragaz firması evlerinizdeki enerji ihtiyacını tüpgaz ve dökme gaz olarak karşılarken işyerlerinizde birçok seçeneği sizlere sunmaktadır. Otel, kafe, restoran, inşaat, tarım, hayvancılık, imalat, üretim, sanayi, denizcilik ve diğer işyerleriniz için İpragaz enerji desteğinden yararlanabilirsiniz. Yolda ise araçlarınızın enerji ihtiyacını karşılamaya yönelik dolum istasyonları ve farklı geliştirici çalışmalar sürdürülmektedir. Doğaya zararı en aza indiren ve enerji istasyonlarına farklı bir bakış açısı getiren GO Yakıt istasyonları da İpragaz’a bağlı olarak çalışmalarını sürdürmekte ve Türkiye geneline dolum istasyonları açmaktadır. Bu istasyonlarda kaliteli yakıtları kaliteli bir hizmetle birleştirerek müşterilere sunmayı hedef haline getirmişlerdir.