İş bankası Türkiye’de bireysel ve ticari işlemler için hizmet veren en büyük özel bankadır. 1924 yılında Mustafa Kemal Atatürk yönergesi ile kurulan Cumhuriyet döneminde kurulan ilk ulusal banka olma özelliğine sahiptir. Elektronik bankacılığın temellerini atan iş bankası bankamatik devrini ilk başlatan ve ilklere imza atan ulusal bir bankadır. Yatırım hesabı hizmeti ve yatırım fonu hizmeti ilk defa iş bankası aracılığıyla tanınmıştır.

Telefon bankacılığını kullanarak işlemlerinizi daha hızlı ve kolay yapabilme imkanı sunan iş bankasının Türkiye ve Kıbrıs üzerinden müşteri hizmetleri numarası 0850 724 0 724 olup yurt dışı aramaları için sadece kodlama kısmına +9 eklenmesi yeterli olacaktır. Tüm bankacılık işlemlerinin daha kolay olması için, telefon üzerinden müşterilerini tanımak adına sistemleri üzerinden tuşlama yolu ile müşterilerini aktif hale getirirler.

İş Bankası Kartlar Ve Krediler Hakkında

Bir karttan daha fazlası olan kredi kartları her zaman güvenli bir alışveriş sağlamak için güncellenmekte ve alışveriş dışında birçok işlem için kullanılabilmektedir. Maximum kart ve türevleri şeklinde birçok ek kart uygulaması bulunan banka tüm detaylı bilgilerini internet adresleri olan www.isbank.com.tr adresinde detaylı açıklamışlardır ve ön bilgilendirme formlarını doldurarak kart başvurusu olanağı sağlamışlardır.

İş Bankası Mobil Bankacılık Ve Özel Bankacılık

Mobil bankacılık işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz için İşcep uygulamasını akıllı telefonlarınıza indirmeniz yeterlidir. Tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi şubeden yapacağınız işlemler içinde randevu oluşturabilirsiniz. Ayrıca özel bankacılık hizmeti sunan banka, müşterilerini birebir tanıyan uzman kadro ile hizmet vermektedir. Hizmet verme kalitesi ile yüksek donanımlara sahip olan İş bankası özel bankacılık ile ilgili bilgi almak isteyenler için www.privia.com.tr adresinde hizmet vermektedir. Gizlilik gözetilerek oluşturulmuş işlemler için özel bankacılık şubelerinde hizmet vermektedirler. Yüksek teknolojiye sahip bankacılık işlemleri mobil ve internet yolu ile kolaylıkla halledilebilir ve şubeye gitmeye gerek kalmaz. Anında bankacılık kanalları olan müşteri hizmetleri aracılığıyla 0850 724 0 724 numaralı telefon hattı üzerinden iletişime geçerek tüm işlemlerinizi tek tuşla yapabileceğiniz avantaj sunmaktadır. Müşteri hizmetleri birimleri uluslararası standartlara uygun gereklilikler belgesine sahiptir.