Kamil Koç firması 1926 yılında faaliyetlerine başlayarak ülkemizin ilk otobüs ile yolcu taşıma firması olarak tarihteki yerini almıştır. 90 yılı aşkın tecrübesiyle günümüzde halen ulaşım hizmetini devam ettiren Kamil Koç, kurucusunun ismini almıştır. Ulaşım alanındaki müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkarması ve sunulan hizmetin kalitesinden kaynaklı olarak tercih edilme oranı yüksektir. Ülkemizin birçok noktasına sefer düzenleyen firmaya ulaşmak için Kamil Koç müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Kamil Koç Müşteri Temsilcisi

Kamil Koç müşteri hizmetleri 444 0 562 numaralı iletişim kanalından hizmet vererek ulaşım seferleri hakkında bilgilendirmeler yapmaktadır. Ayrıca Kamil Koç müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerle Kamil Koç seferlerini değerlendirebilirsiniz. Öneri, şikayet, dilek ve isteklerinizi Kamil Koç müşteri hizmetlerine bildirebilir ve gerekli incelemelerin yapılmasına olanak sağlayabilirsiniz.

Kamil Koç satış bayilikleri Türkiye’nin birçok noktasındaki şehir terminallerinde ve şehir merkezlerinde bulunmaktadır. Biletleriniz hakkında yapacağınız işlemler için bayiliklerle görüşebilir veya müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Kamil Koç müşteri hizmetleri sefer saatleri, bayilikler, bilet değişimi, e bilet, seyahat rehberi gibi birçok konuda sizlere bilgilendirmeler yaparken aynı zamanda sefer öncesinde, sefer sırasında ve sefer sonrasında yaşayabileceğiniz tüm olumsuzlukları bildirim haline getirerek yetkililere bildirmektedir. Yetkili bilet satış bayilerine ulaşmak için müşteri hizmetlerinden size en yakın Kamil Koç yetkili bayisini öğrenebilirsiniz.

Kamil Koç Terminal ve Şubeler

Kamil Koç, Türkiye karayolu taşımacılığının ilk firması olmanın avantajı ve sorumluluğuyla beraber tüm ülkeye ulaşım hizmeti götürmeyi hedeflemektedir. Günümüzde yaklaşık 70 ile sefer düzenleyen Kamil Koç, şehir merkezlerinin dışında 270’i aşkın ilçede de hizmet vermektedir. Türkiye genelinde bulunan yaklaşık 861 Kamil Koç bayisi ile bilet satın alabilir ve seferler hakkında gerekli bilgilendirmeleri öğrenebilirsiniz.

Kamil Koç Bilet İptali

Satın alınan biletler üzerinde iptal işlemlerini gerçekleştirebilmek için sefer saatine 24 saatten daha fazla süre olması gerekmektedir. 24 saatten az kalan biletlerinizi iptal etmek istediğinizde biletler sizlere bakiye olarak verilmektedir. Bu bakiyeleri 6 ay içinde tekrar Kamil Koç seferlerinde kullanabilirsiniz. Sefer saatine 1 saat kaldıktan sonra biletler üzerinde herhangi bir iptal ve iade işlemi gerçekleştirilmemektedir. Kamil Koç müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek istediğiniz güzergah hakkındaki sefer ve bilet sorgulamalarını yapabilirsiniz.

Kamil Koç Bumerang

Kamil Koç firmasının yolcuların sürekli olarak Kamil Koç’u tercih etmesi ve hizmetten yararlanan müşterilerin puanlar kazanmasını amaçlayarak hayata geçirdiği uygulama sayesinde daha hesaplı hizmet almanız mümkündür. Yolculuklarınız sırasında Kamil Koç’u tercih etmeniz durumunda yolculuğunuzun uzunluğu ve biletinizin miktarına bağlı olarak puanlar kazanabilir ve daha sonrasında bu puanları yeni bilet satın alırken kullanarak indirimden yararlanabilirsiniz.