Karaca Home, porselen sektörü içerisinde üretimini gerçekleştiren Karaca firmasına aittir. Şıklık ve estetiği porselen dünyasının dışına taşıyarak ev tekstli ve dekorasyonu ile buluşturan firma, kısa sürede beğeni toplamış ve satış hacmini yukarı seviyelere çıkarmıştır. 2016 yılında ev tekstili ve dekorasyonu alanında sunulan ödüle layık görülen Karaca Home, başarısını sürekli devam ettirebilmek amacı ile ihtiyaç ve isteklere yönelik olarak ürün yelpazesini şekillendirmektedir. Karaca Home müşteri hizmetleri, müşterilerine mağazalar ve ürünler hakkında bilgilendirici hizmetler verirken satış sonrasında destek birimini oluşturmaktadır.

Karaca Home Müşteri Temsilcisi

Karaca Home müşteri hizmetleri 0850 252 55 72 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Karaca Home müşteri temsilcisi ile saat 09:00 – 20:00 aralığında canlı bir şekilde görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Sizlere en yakın mağazaları öğrenebileceğiniz gibi mağazalarda yer alan ürünler, stok bilgisi, fiyat bilgisi ve diğer tüm koşullar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Karaca Home müşteri hizmetleri, müşterilerin mağazalar ve internet sitesi aracılığıyla yaptığı alışverişleri değerlendirmelerine olanak sağlamaktadır. Değerlendirmelerinizi soru, öneri ve şikayet başlıkları ile bildirebilir ve süreci takip edebilirsiniz.

İnternet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünler takibini yine internet sitesinde profiliniz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemler sipariş detayı görüntüleme, sipariş takibi, ürün ekleme, ürün iptali, sipariş iptali, garanti, iade ve değişim olarak sıralanmaktadır. İşlemleri yaparken karşılaştığınız problemlerin çözümü için 0850 252 55 72 numaralı Karaca Home müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Karaca Home İade ve Değişim Koşulları

Karaca Home iade ve değişim prosedüründe belirtilen koşullara göre, ürün elinize ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde iade etme hakkı sizlere sunulmaktadır. Kullanılmamış, zarar görmemiş, faturalı ve orijinal ambalajı bulunan ürünlerin iadesi başarılı şekilde gerçekleştirilmektedir. İade şartlarına uyum sağlamayan ürünler iade onayı alamamaktadır.

  • Karaca Home internet sitesi üzerinde profilinize giriş yaptıktan sonra “Kolay İade” seçeneğine tıklayarak iade etmek istediğiniz ürünü seçerek nedeninizi bildirebilirsiniz.
  • Sizlere verilecek olan kargo numarasını ilgili kargo şirketine ileterek ücretsiz bir şekilde iadenizi tamamlamış olacaksınız.

Ürün iade, değişim ve garanti gibi işlemlerde yaşanabilecek olası problemlerin çözümü için Karaca Home müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek işlemlerinizi daha kısa sürede ve sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.