Kığılı markası, ülkemizde erkek giyim alanında hizmet veren popüler mağazalardandır. Başarılı, akılcı ve çağdaş erkeklerin tercih noktası olarak popülerliğini sürdüren marka, ürettiği koleksiyonlarla ilgi çekmeyi ve dünya standartlarını yakalamayı başarmaktadır. Farklı yaş gruplarına yönelik ürünlerin tasarım ve üretimini gerçekleştirse de her yaş grubunun şıklığını korumasına yardımcı oluyor. Kığılı müşteri hizmetleri, ürünlerin satış öncesindeki tanıtımı ve bilgilendirmesini yaparken aynı zamanda ürün ve hizmetlerde karşılaşabileceğiniz durumları bildirim haline getirmenize olanak sunuyor.

Kığılı Müşteri Temsilcisi

Kığılı müşteri hizmetleri 0850 250 19 38 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Çalışma saatleri olarak belirlenen saatler hafta içi her gün 08:00 – 19:00 arası, Cumartesi günü 09:00 – 19:00 ve Pazar günü 10:00 – 18:00 arasıdır. Bu saatler aralığında Kığılı müşteri temsilcisi ile iletişim kurarak ürünler ve mağazalar hakkında bilgilendirmeler alabilir ve aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz. Satın alma işlemini mağazadan gerçekleştirdiyseniz mağazalarda satın aldığınız ürün ve hizmetleri değerlendirmek için de bu iletişim kanalını kullanabilirsiniz.

Kığılı müşteri hizmetleri, internet sitesi üzerinden satın alınan ürünlerin sipariş detayını, sipariş değişikliklerini, sipariş takibini, ürün iadesini ve ürün değişim işlemini gerçekleştirmek için gerekli yönlendirmeleri ve bilgilendirmeleri yapmaktadır. Gerekli koşulların yerine getirilmesi durumunda işlemler başlatılmaktadır. Bu bilgilendirme çalışmaları ile müşterilerin işlemlerini daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde devam ettirmesi sağlanmaktadır.

Kığılı İade ve Değişim

Kığılı internet sitesi ve mağazalarından satın almış olduğunuz ürünleri değiştirmek için gerekli talimatlara uyarak satın aldığınız günden itibaren 14 gün süreyle iade edebilmeniz mümkündür. Değişim işlemleri için ise 30 gün içerisinde yetkili birimlere ulaşmanız gerekmektedir. Ürünün faturası sizlerde bulunmalı ve ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması gerekmektedir. Değişim işlemlerinizi sizlere en yakın Kığılı mağazasından veya internet sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz ancak iade işlemleri sadece internet sitesi üzerinden gerçekleştirilmektedir. Değişim işlemleri, sipariş verilen ürün modelinin sadece beden ve renk değişimi ile sağlanmaktadır.

İade işlemleri sırasında belirtilen yetkili kargoları kullanmanız durumda kargo ödemesini Kığılı firması üstlenmektedir. Diğer kargo firmalarını tercih etmeniz durumunda ödeme sizlerin tarafına yansıtılacaktır.