Kipa, hipermarket zinciri olarak Türkiye genelinin birçok ilinde mağazalarını bulundurmaktadır. 1992 yılında İzmir’de temelleri atılarak kurulmuş ve daha sonra yatırımcıların dikkatini çekerek hisse payları satın alınmıştır. Hipermarket zinciri günümüzde de satışını devam ettirmektedir. Hisse paylarının çoğunluğu Migros tarafından satın alınmıştır. Kipa müşteri hizmetleri, mağazalarda verilen hizmetlerin ve satın alınan ürünlerin memnuniyeti sağlaması amacıyla destek hizmetini sunmaktadır.

Kipa Müşteri Temsilcisi

Kipa müşteri hizmetleri 444 54 72 numaralı iletişim kanalından hizmet vererek müşterilerin soru, öneri ve şikayet bildirimlerini kayıt altına alarak çözümlenmesini sağlamaktadır. Bildirimlerinizin nasıl ilerlediğini takip edebileceğiniz gibi sonuçlanması takdirinde yetkili kişiler tarafından bilgilendirme işlemi de yapılmaktadır. Kipa müşteri hizmetleri ile mail yoluyla iletişim kurmak istiyor iseniz bizeulasin@kipa.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

İnternet sitesi üzerinde yer alan “Bize Ulaşın” formunda yer alan iletişim bilgilerini doldurarak sorun yaşadığınız ürün ve hizmetler hakkında detaylı başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Bildirimlerinizi yazılı ve görsel bir şekilde iletmenize olanak sağlayan bu sistem sayesinde, sorun yaşadığınız ürün ve hizmet için incelemeler yapılmaktadır.

Kipa müşteri hizmetleri, Türkiye genelinde 20’i aşkın ilde bulunan mağazalarda satılan ürünler hakkında yaşanabilecek problemleri çözümleyerek müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktadır. İnternet sitesi üzerinde yer alan sistem sayesinde sizlere en yakın Kipa marketlerini bulabilir ve satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kipa hipermarketleri Marmara, Trakya, Akdeniz ve Ege bölgelerinde bulunmaktadır. Diğer bölgelerde şu anlık şubesi bulunmamaktadır.

Kipa Money Kart

Kipa, müşterilerinin düzenli olarak kendilerini tercih etmeleri sonucunda Money Kart sunmaktadır. Bu sayede müşteriler Kipa mağazalarından alışveriş yaparken satış fiyatı üzerine ek olarak ekstra indirimden yararlanmaktadır. Kipa Money Kart talebinde bulunarak yaptığınız alışverişlerde indirimlerden yararlanabilir ve sizlere sunulan özel kampanyalara ulaşabilirsiniz. Kipa kartınızın yanınızda bulunmaması durumunda kartınıza kayıtlı olan telefon numarasını paylaşarak işlemlerinizi indirimli şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kipa Money Kart ve alışverişlerinizde, satın aldığınız ürün ve hizmetlerin değerlendirmesini Kipa müşteri hizmetlerine bildirebilirsiniz. Bu sayede mağduriyet yaratabilecek durumların engellenmesini sağlayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetin üst seviyelerde tutulması için sizlerin bildirimleri önem taşımaktadır.