1985’ten itibaren kitabevi, yayınevi, dağıtımcılık, matbaacılık ve bilişim alanında faaliyet gösteren Repar Tanıtım ve İletişim Ltd. Şti. tarafından kurulan www.kitapyurdu.com internet sitesi çalışmalarının temelini 1998 yılında atmaya başlamıştır. 2000 yılında “İnternet Kitapçınız” sloganıyla internet alemine giriş yaparak sanal dünyadan sizlerin hayatında yer almaya devam etti. 2000 yıllarından itibaren Türkiye’de e ticaret sektöründe faaliyet gösteren ve temel ürün yelpazesi kitaplardan oluşan online alışveriş sitesi haline gelmiştir. Yüzbinlerce farklı ansiklopedi, kitap, edebi roman, sınav kitapları, dergi, her yaşa uygun çizgi kitaplar, kırtasiye malzemeleri ve benzeri mecmualara ulaşmak mümkün kılınmıştır. Her gün binlerce kitabı kitap severlere ulaştırmaya devam etmektedir.

Kitapyurdu Müşteri Temsilcisi

Kitapyurdu.com sektörün içinden gelmenin verdiği tecrübe ile satış politikasını düzenleyerek müşteri memnuniyeti ve iletişimi güçlü olarak devam etmektedir.  0212 519 87 20 iletişim numarasından Kitapyurdu.com müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz hakkındaki tüm detaylara www.kitapyurdu.com adresindeki “hesabım” kısmından erişebilirken, müşteri hizmetleri yardımıyla da bu bilgilere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz hakkında bilgi edinebilir, teslimat süresini öğrenebilir, siparişinizden ürün çıkarabilir veya ürün ekleyebilir, sipariş adresinizde değişiklik yapabilir, sipariş işlemlerinizi iptal edebilirsiniz. Günlük 10 binin üzerinde kişi sayısı kitapyurdu.com adresini tercih ederken yaklaşık olarak günlük 40 bin kitabı kitapseverler ile buluşturmaktadır. Robotik alt yapısını sürekli olarak güncellediklerini ve yenilediklerini iddia eden kitapyurdu.com müşteri hizmetleri olarak da desteği sunmaktadır.

Kitapyurdu Vizyonu

www.kitapyurdu.com 2000’li yılların başından itibaren kitabevi ve yayınevi sektörünün içinden gelmesinin verdiği avantaj ve sektörü takip etmenin getirdiği sorumluluk ile internet alışveriş sektörünün başladığı ilk dönemlerden itibaren var olmaya ve büyümeye devam etmiştir. Şu an 6 milyonu aşkın üyeye sahip olan bu kitabevi, günlük 10 binin üzerine ziyaretçiye ev sahipliği yaparken yaklaşık 40 bin kitabı her gün kitap severlere ulaştırmaya devam ediyor. Vizyonunu ve anlayışını sürekli geliştirmeye devam ederek aktif üyelerine indirim paketleri sunuyor. Türkiye üzerinde belli kitabevlerini teslim noktaları olarak belirleyerek kitap severlerin kargo ücreti ödemeden, belirli noktalardan kargolarını teslim almaları sağlanıyor. Dijitalleşme amacıyla birçok projeyi de hayata geçirmeyi hedeflemektedir.