Koç Grubu’nun bir parçası olan Koçtaş, 1955 yılında kurularak inşaat sektörüne inşaat malzeme tedariki sunarak çalışmalarına başlamıştır. Büyük inşaat projelerine ve satış yapan bayilere ürün tedariki sağlayan Koçtaş, çalışmalarına 1996 yılına kadar devam etmiştir. Daha sonra ev araç ve gereçleri alanında perakendecilik hizmet vermek amacıyla ilk mağazasını 1996 yılında hizmete açmıştır. Koçtaş müşteri hizmetleri, Türkiye genelinde bulunan tüm mağazalarda ve internet sitelerinde satın alınan ürün ve hizmetlerin destek hizmetini vermektedir.

Koçtaş Müşteri Temsilcisi

Koçtaş müşteri hizmetleri 0850 209 50 50 iletişim numarasından hizmet vermektedir. Koçtaş müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde adresinize siparişler verebilir veya Koçtaş ürün ve hizmetlerini değerlendirebilirsiniz. Türkiye genelindeki mağazalar ve internet satış sitesi üzerinden satın aldığınız ürün ve hizmetlerin değerlendirmesini yaparak Koçtaş’a bildirim oluşturabilirsiniz. Bu bildirimler sonucunda gerekli düzeltmeler ve telafiler yapılacaktır.

Koçtaş müşteri hizmetleri, alınan ürünlerin satış sonrasındaki desteğini vererek müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutmayı hedeflemektedir. Bu amaçla mağazalarda, internet sitelerinde ve ürünlerde yaşadığınız tüm durum ve olayları, soru, öneri ve şikayet olarak Koçtaş müşteri temsilcisi aracılığıyla bildirebilirsiniz. Satın aldığınız ürünlerin montaj, iade ve değişim işlemleri için Koçtaş müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek gerekli yönlendirmeleri takip edebilirsiniz.

Koçtaş Ürünleri

Koçtaş mağazası içinde onlarca kategoride binlerce ürün bulunmaktadır. Ev tasarımı ve ev araç gereçleri kategorilerinde aklınıza gelebilecek tüm ürünlere ulaşabileceğiniz şekilde tasarlanan Koçtaş, satış işlemlerini mağazalar ve internet sitesi üzerinden gerçekleştirmektedir. Koçtaş mağazalarında ve internet sitelerinde mobilya, bahçe ve balkon, ısıtma ve soğutma, banyo, mutfak, dekorasyon ve ev gereçleri, aydınlatma ve elektrik, ahşap ve inşaat, hırdavat el aletleri ve oto, elektrikli ev aletleri ve beyaz eşya gibi birçok farklı kategoride ihtiyaçlarınızı karşılayacak 40 binden fazla ürün çeşidi bulunmaktadır.

Türkiye genelinde 22 ilde 45 adet Koçtaş mağazası bulunmaktadır. Satın almak istediğiniz ürünleri Koçtaş mağazalarından veya internet sitesinden sağlayabilirsiniz. Ayrıca ürün bilgilendirmelerini Koçtaş müşteri hizmetleri ile öğrenebilirsiniz.

Koçtaş İade

Orijinalliği bozulmamış ve faturasıyla birlikte geri iade edilen tüm Koçtaş ürünlerinin iadesi kabul edilmektedir. Ürünün ambalaj ve kutusunun orijinalliği koruması, hasar görmemiş olmaması ve faturasının bulunması gerekmektedir. Aksi halde iade işlemleri gerçekleştirilmez. Ayıplı ürünlerin iade işlemlerinde ortaya çıkan kargo ücreti Koçtaş tarafından ödenmektedir. Diğer durumlarda kargo ücreti sizlere yansıtılmaktadır. Satılan ürünlerin garanti süresi en az 2 yıl olarak belirlenmiştir. Bazı ürünlerde garanti süresi daha da uzamaktadır.