Koska markasının tarihi 1900’lü yılların başına dayanmaktadır. Çıraklık dönemini babasının yanında geçiren Halil İbrahim Adil Dindar, 1931 yılında İstanbul’un Koska semtinde dükkan açarak tatlı ve helva satışı yapmaya başlamıştır. O dönemde Koska’daki helvacı olarak anılmaya başlayınca markalaşan dükkanın yeni ismi Koska olarak kalmıştır. Koska’nın fabrikasyon sisteme geçiş yaparak satış hacmini arttırdığı dönem ise 1998 yılında başlamıştır. Koska müşteri hizmetleri, satışı yapılmakta olan ürünler için tanıtım çalışmalarını yerine getirmekte ve satış sonrasında destek hizmetini sunmaktadır.

Koska Müşteri Temsilcisi

Koska müşteri hizmetleri 444 86 68 numaralı iletişim kanalından 7 gün 24 saat canlı olarak destek vermektedir. Koska müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde satışı yapılan Koska marka ürünleri, özelliklerini, kullanılan malzemeleri, satış bayilerini ve fiyatlandırılmasını öğrenebilirsiniz. Satış öncesi müşterilerin bilgilendirilmesi temel görevlerden bir tanesidir.

Satın aldığınız Koska marka ürünleri değerlendirmeniz, markanın önem verdiği hususlardan bir tanesidir. Kullanıcı yorumları değerlendirilerek ihtiyaçlar ve ürünler bazında çalışmalar yapılır, müşteri memnuniyetini sağlamayan ürünlerden vazgeçilir. Sizler de taleplerinizi öneri, soru, şikayet ve teşekkür başlıkları adı altında Koska müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Ürünler hakkında şikayet bildirimde bulundu iseniz süreç incelenerek sizlere dönüş sağlanacaktır.

Koska ürünleri değerlendirmek ve sorularınızı marka yetkililerine iletmek için internet sitesi üzerinde yer alan “İletişim Formunu” kullanabilirsiniz. İletişim formu üzerinde belirtilen kişisel bilgilerinizi doldurduktan sonra ihracat, öneri ve dilekler, ürün şikayet ve memnuniyet, bayilik konularından dilediğinizi seçerek mesajınızı iletebilirsiniz. Ürünler hakkında herhangi bir problem yaşıyor iseniz görüntüler ile bu durumu daha da açıklayıcı hale getirerek kısa süre içinde sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz.

Koska Ürünleri

Koska, Türkiye’nin yerli sermayesi ile ortaya çıkan helva ve şekerleme markasıdır. Farklı yaş gruplarına hitap edecek lezzetleri bünyesinde bulundurmaktadır. Bu ürünler helvalar, tahin & pekmez, reçeller, lokum, bal, diyabetik ürünler, şeker ilavesiz ürünler, organik ürünler, glütensiz ürünler, kağıt helva & dondurma külahı, şekerleme & krokan, ev dışı ürünler, çaylar ve susam yağıdır. Ürünler ve hazırlanış şekli hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Koska müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.