Kumtel firması 1972 yılında ilk üretimini kumbaralı telefon ile gerçekleştirmesine rağmen daha sonraki yıllarda ısıtıcı ve ısıtıcı yan ürünleri üreterek bu alana yönelmiştir. Yeni yatırımlarının ve üretim aşamalarının karşılığını başarı ile alan Kumtel, tercih edilme oranı bakımından üst seviyelerde yer almaktadır. Sektörün ve insanların ihtiyaçlarını düşünerek sürekli bir yenileme ve gelişme çalışmalarıyla hareket edilmektedir. Kumtel müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek Kumtel katalogları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kumtel Müşteri Temsilcisi

Kumtel müşteri hizmetleri 444 56 85 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Kumtel müşteri temsilcisi ile gerçekleştireceğiniz görüşmelerle, Kumtel ürünleri hakkında bilgiler alabilir ve sizlere en yakın Kumtel yetkili satıcısını öğrenebilirsiniz. Kumtel ürünleri mağazalardan ve resmi internet sitesinden gerçekleştirilmektedir. Satın alınan ürünler ve hizmetlerde yaşadığınız durumlara karşılık soru, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine bildirerek olası problemlerin mağduriyet yaratmasını engelleyebilirsiniz.

Kumtel müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek satın aldığınız ürünlerin sipariş detayını, sipariş sürecini, kargo takibini, ürün iadesi, ürün değişimi, garanti işlemleri ve servis imkanları gibi detaylarını öğrenebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza karşı satış sonrası destek hizmeti sunan Kumtel müşteri hizmetleri, gerekli yönlendirmeleri yaparak sizlerin sağlıklı ve hızlı bir şekilde hizmet alabilmenizi sağlamaktadır. Kumtel servis imkanından yararlanmak için müşteri hizmetlerini arayarak arıza bildirimi yapabilir ve size en yakın servis bayisinin sorunu çözmesine yardımcı olabilirsiniz.

Kumtel Ürün Kataloğu

Kumtel firması, ısıtıcı ve ısıtıcı yan ürünleri üretimi yaparak başarılı bir şekilde satış hacmini arttırmıştır. Ankastre ürünler, mini fırınlar, ek pişirme fırınları, set üstü ocaklar, ısıtıcılar ve solo fırınların üretimini gerçekleştiren Kumtel sayesinde evinizin ihtiyaçlarını karşılayabilecek ısıtıcı ürünlerine ulaşabilirsiniz. Sektördeki tecrübesi sayesinde Türkiye’nin her noktasına ürün ulaştırabilen firma ile satış öncesi ve satış sonrası desteğinden yararlanabilirsiniz.

Satın aldığınız ürünlerin garanti ve servis işlemlerini başlatmak için Kumtel müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek gerekli yönlendirmeleri öğrenebilirsiniz. Size en yakın yetkili servisi sayesinde ürün arızaları en kısa sürede çözüme kavuşturulur ve mağduriyetiniz engellenir.

Sizler de Kumtel yetkili bayisi veya yetkili servisi olmak istiyor iseniz resmi internet sitesi üzerinden başvuru yaparak Kumtel ailesine katılabilirsiniz.