Kütahya Porselen, 1970 yılında kırılarak Türk porselen geleneğini önce yurt içine daha sonrasında ise yurt dışına sunmuştur. Üretim tesisleri Kütahya’da yer almaktadır ve ürünlerin satışı gerçekleştiren birçok satış bayisi bulunmaktadır. Satış bayileri, büyük firmalardan bireysel ihtiyaçlara kadar ürün teminini sağlamaktadır. Kütahya Porselen müşteri hizmetleri, ürünlerin satış öncesindeki bilgilendirme ve tanıtma işlemlerini gerçekleştirirken satış sonrasında da destek çalışmalarını yerine getirmektedir.

Kütahya Porselen Müşteri Temsilcisi

Kütahya Porselen müşteri hizmetleri 0274 225 01 50 numaralı iletişim kanalından çalışmalarını sürdürmektedir. Kütahya Porselen müşteri temsilcisi ile yapacağınız canlı görüşmelerde satışı yapılmakta olan ürünleri, renk seçeneklerini, fiyatlandırmalarını ve size en yakın satış noktasını öğrenebilirsiniz. Kütahya Porselen ürünleri, Türkiye genelindeki satış noktalarından ve alışveriş sitelerinden gerçekleştirilmektedir.

Kütahya Porselen ürünlerini kullanarak deneyimlerinizi müşteri temsilcisine aktarmak için iletişim kurabilir ve bildirimlerinizi soru, öneri, şikayet veya teşekkür başlıkları adı altında kayıt altına alabilirsiniz. Kullanıcı yorumları, istek ve taleplerin önemsenmesini ve üretim çeşitliliğinin bu ölçüde şekillenmesi yol açtığından kaynaklı olarak önem taşımaktadır.

Kütahya Porselen müşteri hizmetleri ile mesaj yoluyla iletişim kurmak için musteri@kutahyaporselen.com.tr mail adresini kullanabilirsiniz. Mesaj yoluyla bildireceğiniz soru, öneri, teşekkür veya şikayetlerinizi yazılı ve görsel şekilde pekiştirerek sürecin daha kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulmasını sağlayabilirsiniz. Şikayetinizi Kütahya Porselen destek ekibine bildirdikten sonra süreç incelenmekte ve kısa süre içerisinde mağduriyetlerin giderilmesi için çalışmalar yapılmaktadır.

Firmanın sizlere ulaşası için internet sitesi üzerinde yer alan “İletişim Formunu” kullanabilirsiniz. İletişim formunda yer alan kişisel bilgi alanlarını eksiksiz doldurduktan sonra mesaj bölümüne taleplerinizi iletebilir ve Kütahya Porselen müşteri temsilcisinin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kütahya Porselen Ürünleri

Kütahya Porselen, mutfaklarınızdaki yiyecek ve içecek alanında yer alan birçok sunum ürünün üretimini gerçekleştirmektedir. Yemek takımları, kahvaltı takımları, çatal kaşık bıçak takımları, sofra sunumu ve mama takımını ek olarak mutfak, çay & kahve gibi tamamlayıcı ürünlere de sahip olabilirsiniz. Kütahya Porselen, bireysel satışların yanı sıra otel gibi büyük firmalara da satış yapmaktadır. Otel ve işyeriniz için de bu ürünlerden satın alabilirsiniz. Ürünler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Kütahya Porselen müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.