Teknolojinin ve gelişen hayatın bizlere katkılarından bir tanesi de bankacılık sektörlerindeki değişiklikler olmuştur. Bankacılık sektöründe olan gelişmeleri en yakından takip eden bankalardan bir tanesi de Kuveyt Türk Bankası’dır. Kuveyt Türk yıllardır hizmetleri, hizmetlerinin yanısıra gelişmeleri yakından takip eden güncel bir banka olarak da hizmetlerini vermeye devam etmektedir. Bankanın asıl amacı faizsiz olarak hizmet vermektir. 31 Mart 1989 yılından beri hizmet veren Kuveyt Türk’ün yönetim anlayışı ve müşterilerine sunmuş olduğu güzel hizmetleri birçok kişinin bankacılık işlemlerinde burayı tercih etmesine neden olmuştur. Seçkin hizmetleri ve ayrıcalıklı sunmuş olduğu özellikleri ile müşteri odaklı işlemlerinde başarı sağlamaktadır.

Kuveyt Türk Kolay İletişim

Kuveyt Türk vermiş olduğu bankacılık hizmetlerinin yanı sıra hızlı işlem görme ve müşteri ile direk iletişim konusunda da oldukça başarılıdır. Bankanın müşterilerine her konuda en hızlı şekilde yardımcı olabileceği numaralarına istediğiniz zamanlarda ulaşabilmeniz mümkündür. 444 0 123 numarasını arayarak istediğiniz her yerden istediğiniz saatte bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. İşlemleriniz sırasında şifreli bir şekilde müşteri temsilcileri ile güvenilir işlemler gerçekleştirebilme hakkına da sahipsiniz. Kuveyt Türk ile yurtdışından iletişim kurmak istiyorsanız + 90 444 0 123 aramanız yeterlidir.

Kuveyt Türk Başarılar ve Katkılar

Kuveyt Türk’ün başarısı sadece Türkiye’de değil dünyada da ses getirmiştir. Global Finans dergisi dünyada 189 ülkede takip edilmektedir. Bu dergi tarafından Türkiye’nin en iyi İslami finansal kuruluşu seçilen Kuveyt Türk başarısının yurtdışında da kanıtlamış olan bir bankadır. Ayrıca Kuveyt Türk Erbaa’da Türkiye’nin güçlü İslami Bankası ödülünü de almış olan bir bankadır. Kuveyt Türk’ün yapmış olduğu birçok çalışma bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi 2018 yılı itibariyle Güneş santralleri projesine yüzde 15 yapmış olduğu katkı sayılabilir. Ayrıca Çanakkale 1915 köprü projesine de  katkı sağlayan Kuveyt Türk milli değerlerine de sahip çıkan bir banka olarak hizmetlerine devam etmektedir. Niğde Ankara otoyolu projesine de katkıları ile bilinen Kuveyt Türk’ün Türkiye’nin şehir meydanlarında altın bankacılığını anlatmış olan yapısı da bulunmaktadır.

Kuveyt Türk Güncel Hizmetlerde Bir Numara

Kuveyt Türk her gün gelişen Finans sektörünü yakından takip eden bir hizmet sunmaktadır. Her türlü yapılacak olan işlemlerdeki yenilikleri Kuveyt Türk tarafından takip edebilmeniz mümkündür. Çıkarmış olduğu yeni nesil sağlam kart adıyla sunduğu kredi kartı müşterilerin birçok işlerini kolaylıkla yapabilmesini sağlamıştır. Türkiye’de birçok alanda ilkleri gerçekleştiren Kuveyt Türk katılım bankacılığı alanında TL cinsinden tek seferde en yüksek tutarlı kira sertifikası ihracatını gerçekleştiren tek bank olarak tarihe adını yazdırmıştır. Ülkesine yapmış olduğu katkılardan dolayı Türkiye sermaye piyasaları Birliği tarafından ödüllendirilmiştir. Özel bankacılık alanında ilk adımı Kuveyttürk atarak müşterilerinin ayrıcalıklı olduğunu tekraren göstermiştir. Senin bankan adı altında kurmuş olduğu projesi ile müşterilerine internet bankacılığından bütün güncel hizmetlerinden anında faydalanabilme imkanı sunmuştur.