Lacoste markası, kurucusu Rene Lacoste’nin ismini taşımaktadır. 1933 yılının ilk dönemlerinde giyim ve aksesuar üretmek amacıyla Fransa’da kurulmuştur. Kurucu Rene Lacoste’nin tenisçi olması sebebiyle spor alanına özel ürünler üretmeye başlamış ve beğenilerin devam etmesiyle birlikte günümüze kadar uzanan bir popülerlik göstermiştir. Global ölçekte ürün satışı gerçekleştiren Lacoste, Türkiye’de de satış yapmaktadır. Lacoste müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek size en yakın mağazayı öğrenebilirsiniz.

Lacoste Müşteri Temsilcisi

Lacoste müşteri hizmetleri hafta içi her gün ve cumartesi günlerinde 09:00 – 19:00 saatleri aralığında 444 37 36 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Lacoste müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek soru, öneri ve şikayetlerinizi ileterek gerekli şekilde bildirim oluşturabilirsiniz. Lacoste mağazalarından satın aldığınız ürün ve hizmetleri değerlendirmek amacıyla yine aynı iletişim numarasını kullanabilirsiniz. Yaşanabilecek aksaklıklar karşısında sizlerin geri dönüşlerine önem veren marka, gerekli düzeltmeleri yaparak memnuniyetinizi üst seviyelerde tutma hedefindedir.

Lacoste müşteri hizmetleri, internet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünlerin sipariş detayı, sipariş iptali, kargo takibi, ürün iadesi, ürün değişimi ve garanti işlemlerini gerçekleştirmektedir. Gerekli bilgilendirmeleri ve yönlendirmeleri yaparak sizlerin sağlıklı ve hızlı bir şekilde sonuca ulaşmanız hedeflenmektedir. Lacoste müşteri hizmetleri, ürünler ve mağazalar hakkında gerekli bilgilendirmeleri yaparken, iade ve değişim işlemlerinde de yol göstermektedir.

Lacoste İade ve Değişim

Lacoste iade ve değişim işlemlerini, ürünlerin orijinal kutusunda, kullanılmamış ve faturasıyla birlikte olması şartıyla satın aldığınız günden itibaren 30 gün içinde gerçekleştirebilirsiniz. Gerekli iade talimatlarına uyan tüm Lacoste ürünlerinde bunu uygulamanız mümkündür. İade işleminin gerçekleşmesi için onay alması gerekmektedir. Onay süreci ise en geç 7 gün içerisinde sonuçlanmaktadır. İade işleminin onaylanması durumunda 1 ile 5 gün arasında ödeme yönteminizin türüne göre para iadeniz gerçekleşmektedir. Sipariş durumunda sizden tahsis edilen kargo ücreti, iade talebinde bulunduğunuz takdirde sizlere geri ödenmemektedir.

Lacoste Ürünleri

Lacoste markası erkek, kadın ve çocuk kategorilerinde geniş ürün yelpazesini satışa sunmaktadır.  Giyim, dış giyim, aksesuar ve ayakkabı alanında koleksiyon üreticisi olan Lacoste, yıllardır süre gelen kalitesini tasarım ile birleştirerek müşterilere sunmaktadır. Belirli dönemlerde satışa sunulan koleksiyonları takip ederek şıklığı yakalayabilirsiniz.

Lacoste Timsah

Lacoste markasının sembolü timsahtır ve klasikleşen polo t-shirtlerin üzerinde kendisine yer bulur. Timsah işaretinin sembol haline gelmesinin sebebi firmanın kurucusu olan Rene Lacoste’nin tenisteki lakabının timsah olmasıdır.