LC Waikiki 1988 yılında Fransa’da hizmete başlamış, 1997 yılında ise LC Waikiki Mağazacılık hizmetleri ticaret a.ş. adı altında Türkiye’de hizmet vermeye devam etmiştir. Firmanın amacı ve ilkesi “iyi giyinmek herkesin hakkı” felsefesidir. Şu anda dünyanın dört bir tarafında 1000 tane mağazası bulunan firma 47 ülkede hizmet vermeye devam etmektedir. Kaliteli ürünleri uygun fiyata sunmak amacı ile hizmetlerine devam ettiren LC Waikiki 2009 yılında yurtdışı yatırımlarına Romanya’da adım atmıştır. 2023 yılına kadar ise Avrupa’nın en başarılı moda parakendelerinden biri olma amacına hizmet edecek bir çalışma prensibi yürütmektedir. LC Waikiki Türkiye’de  Küçük ve Dizdar aileleri tarafından yönetilmektedir.

LC Waikiki İletişim Yöntemleri

Birçok ülkede ve Türkiye’nin hemen hemen her şehrinde hizmet veren LC Waikiki’nin zaman zaman bazı sorunları olan müşteri ile iletişim kuracağı numaraları bulunmaktadır. Müşteri temsilcileri ile iletişim kurarak sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözüm üretmeniz mümkündür.  LC Waikiki iletişim numaraları 44 44 529 hatlarından 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Ayrıca internetsatis@LCwaikiki.com adresinden de firmaya ulaşabilmeniz mümkündür. LC Waikiki’nin iade ve ürün değişimi konusunda müşterilerini memnun etmek konusunda sunmuş olduğu hizmetler  birçok müşteri tarafından memnuniyet olarak geri dönüş almaktadır. Müşteri temsilcileri ile haftanın her günü saat 8 den 24 e kadar irtibat kurabilirsiniz.

LC Waikiki Ürün Kategorileri

LC Waikiki her kesimden insana ve her yaş grubuna hitap edecek ürün çeşitliliği ile hizmet vermeye devam etmektedir. Kadın , çocuk, erkek, spor veya klasik giyim fark etmeden her alanda kaliteli ürünleri ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Hemen hemen bütün firmalarında kaliteli ve çeşitli ürünleri ile hem yurt içinde hem yurt dışında birçok kişinin alışverişte tercih ettiği tek adres olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Ürünlerindeki kalite ve çeşitliliğin yanı sıra uygun fiyatları da müşterilerini memnun etme konusunda oldukça başarılı bir şekilde hizmet vermektedir. Modayı takip eden ürün kategorileri ve kumaş kalitesi müşterilerin beğenisini kazanmaktadır.

LC Waikiki Kampanyalar

LC Waikiki’nin iyi giyinmek herkesin hakkı felsefesine uygun bir şekilde uygun fiyatlarla hizmet sunmasının yanı sıra dönem dönem uygulamış olduğu kampanyalarla da müşterilerin ilgi odağı halindedir. Özel günlerde, bayram , anneler günü gibi ayrıcalıklı günlerde sunmuş olduğu kampanyaları ile mağazalarında ve online internet sitesinde yoğun bir müşteri talebi olmasına neden olmaktadır. Özellikle sezon geçişlerinde yapmış olduğu kampanyalar kaliteli ürünleri uygun fiyata satın alabilme amacı güden bütün müşterilerinin en çok tercih ettiği adres olarak hizmet vermeye devam etmektedir. LC Waikiki kaliteli ürünleri çocuk giyim, yetişkin Giyim, çanta, ayakkabı ve daha pek çok alanda hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye’nin hemen hemen bütün şehirlerinde LC Waikiki’nin hizmetlerini görebilmeniz mümkündür.