Lenovo firması 30 yıl öncesinde Çin’deki on mühendis ile kurulmuştur. Günümüzde teknoloji alanında liderliğini sürdüren firma 160 ülkede bulunan merkezleri ile tüm dünyayı teknoloji ile buluşturmayı hedeflemiştir. Geçmişte serüvenleri 43 milyar dolar ciro ile ABD’de saniye başına 4 cihaz satılması ile başlamış ve günümüzde katlanarak yükselen bir değere sahip olmuştur. Başarılarını sahip olduklarına borçlu olduklarını söyleyen firma yetkilileri yüksek düzeyde uyarlanabilir çoklu iş stratejisi ile çalışmalarına devam etmektedir. Güçlü bir iletişim ağına ve kaliteli hizmet veren personellere sahip olan Lenovo firmasına teknik servis ve destek hizmetleri almak için 0212 467 01 22 nolu telefon numarasından iletişime geçebilir ve tüm sorunlarınıza yardımcı olmak adına müşteri destek ekibinden destek alabilirsiniz.

Lenovo Ürünleri

Lenovo şirket olarak akıllı teknolojisi insanlara olabildiğince fazla ulaştırmak için çalışmakta ve her geçen gün akıllı çözümler üreterek hayatı pratik hale getirmek için hizmet vermektedir. Bilgisayar, tablet, telefon ve data center ürünler ile sektöründe lider olma hedefi ile çalışmalarına devam ederken yenilikçi ve sürdürülebilir ve çeşitlilik ile dünyayı iyileştirmeyi hedeflemektedirler. Çeşitlerine her geçen gün yenisini ekleyen lenovo firması teknolojik ürünler ile istihdamı da sağlamaktadır.

Lenovo Servis Ve Garanti Süreleri

Tüketicilerin sahip oldukları ve satın alınan ürünün garanti süresi 2 yıl olarak belirlenmiştir. Pil ve dijital kalem ürünlerinde 1 yıl olarak kapsama alınmıştır. Bu süre zarfında herhangi bir arıza ve malzeme kaynaklı bir kusur oluştuğu zaman teknik servis ücretsiz destek vermektedir. Tüm teknoloji ürünlerinde servis arıza süresi 20 gün olarak belirlenmiştir. Lenovo firması olarak bu süreyi minimum seviyeye indirmiş ve 5-10 gün içinde sorunu çözüme kavuşturmaktadır.

Lenovo İletişim

Lenovo firması ile mail ortamı yâda internet hesaplarına üye olarak iletişime geçebilirsiniz. İnternet adresleri olan www.lenovo.com.tr adresinden tüm ürünleri inceleyebilir ve satın alma işlemi hesap açarak gerçekleştirebilirsiniz. Akıllı telefonlara sahip ve bu ürünlerle ilgili iletişim için 0212 46701 22 nolu telefon, eğer tablet tarzı ürünlere sahip iseniz 0212 912 01 034 nolu telefonla tüm soru ve önerileriniz için müşteri destek ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.