İnternet hayatımızda çok hızlı bir şekilde girmiştir. Birçok alanda internet kullanımı oldukça yaygın olarak gerçekleştirilmektedir. Özellikle e-ticaret alanında internet kullanımının çok geniş olduğunu görebilmekteyiz. Sadece sıfır yani 1. el eşyaların alış satışı için değil ikinci el eşyaların da alış satışı için internette bazı uygulamalar kullanılabilmektedir. Bu uygulamalardan bir tanesi de  letgo uygulamasıdır. Letgo ikinci el eşyaların hem alımını hem satımını yapabileceğiniz oldukça geniş kapsamlı bir uygulamadır. 10 milyonu aşkın kişi şu anda letgo’yu kullanmaktadır. Ev eşyası, kıyafet, araba ve daha pek çok farklı kategorilerde eşyaların letgo üzerinden alış ve satışı gerçekleştirebilmek mümkün. İkinci el eşyaların letgo üzerinden alış satışının gerçekleşmesi hem elinizdeki eşyaların boşa gitmemesi için hem de belli bir kazancı sağlayabilmek için oldukça kullanışlı bir sistem olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Letgo Sorunlarında Ulaşılabilecek Telefon Numaraları

Letgo  uygulaması güvenilir olan AppStore ve Google Store’dan indirilip  kullanılmaktadır. Burada Kişisel bilgiler paylaşmadan önce mutlaka sistemin güvenilirliğini kontrol etmek gerekmektedir. Letgo’nun orijinal uygulamasından yapılan alışverişlerde herhangi bir sorun olduğu zaman müşteri temsilcileri sizlere yardım ederek bu sorunu çözmek konusunda özverili bir çalışma sergilemektedirler. Birçok kişi letgo’dan karşılaşılan sorunlar için ulaşılacak telefon numaraları arayışına girmektedir. Lego’da ulaşılabilecek 0850 veya 444’lü herhangi bir numara bulunmamaktadır. Bunun yerine letgo’da bulunan temsilcilerin Facebook adreslerinden sorunun çözümü için iletişime geçerek yardım alabilirsiniz. Tamamı resmi bir şekilde hizmet veren letgo güvenilirliği konusunda da birçok kullanıcının en çok tercih ettiği adreslerden bir tanesidir. Bu sebeple letgo’dan alışveriş yaparken Güven Sorunu yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Müşteri temsilcileri de sizlerin sorunlarını çözebilmek için hızlı bir şekilde yardım etmeye çalışmaktadırlar.

Letgo Nasıl Bir Sisteme Sahip

Letgo’nun çalışma sistemi içerisinde 7 farklı dil ile hizmet edebilme ayarlamaları yapılmıştır. Let go Türkiye’de hizmet veren resmi ofisleri olmadığı için herhangi bir çağrı merkezide bulunmamaktadır. Fakat bunun yerine sizlere yardımcı olacak müşteri temsilcileri ile bütün sorununuza haledebilmeniz mümkündür. Lokasyon desteği ile çalışan letgo sayesinde bulunduğunuz bölgede satın alacağınız eşyaları keşfedebilirsiniz veya bulunduğunuz bölgede ihtiyaç olan eşyaları  keşfetedebilmeniz mümkündür. Önceleri letgo sadece  iOS ve Android işletim sistemi bulunan cihazlarda çalışabilmektedir. Fakat şu anda yapılan düzenlemeler ile bilgisayar üzerinden de letgo  kullanabilmek mümkün hale gelmiştir. Letgo ile

yaşamış olduğunuz herhangi bir sorunda letgo’nun mail adresi olan info@letgo.com.tr adresinden yardım alabilirsiniz.

LetGo Yardım İçin Alternatif Yöntemle

Letgo kullanıcıları için sadece mail adresi veya Facebook üzerinden yardım imkanı sunmamaktadır. Bunun dışında letgo’nun sisteminde bulunan canlı destek hattından da yardım alabilmeniz mümkündür. Ayrıca sıkça sorulan sorular ve nasıl yardımcı olabiliriz  konularında da  herhangi bir sorununuz olduğu zaman Yardım alarak çözüm ulaşabilmeniz mümkündür.