Levi’s, 1873 yılında San Francisco’da hazır giyim kategorisinde ürünlerin üretimini gerçekleştirerek kısa sürede global ölçekte adını duyurmaya başarmıştır. İlk dönemlerde üretimini gerçekleştirdiği kot pantolon ve türevleri, starlardan devlet başkanlarına kadar tercih edilmiş ve halkın benimsemesi kolaylaşmıştır. Günümüzde de 100’den fazla ülkede Levi’s ürünleri satılmaktadır. Levi’s müşteri hizmetleri, ülkemizde de satışı yapılan ürünlerin müşteri destek hizmetini sunmaktadır.

Levi’s Müşteri Temsilcisi

Levi’s müşteri hizmetleri hafta içi her gün 09:00 – 18:00 saatleri aralığında 0850 333 63 92 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Mağazadan veya internet sitesi üzerinden satın aldığınız Levi’s ürünleri hakkındaki değerlendirmenizi soru, öneri veya şikayet başlığı adı altında bildirerek yetkililer tarafından incelenmesini sağlayabilirsiniz.

Levi’s müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmeler sırasında ürünler hakkında bilgilendirme hizmetinden yararlanabilir ve satış sonrasında iptal, iade ve değişim süreçleri hakkında gerekli yönlendirmeleri takip edebilirsiniz. Levi’s internet sitesi üzerinden de satış gerçekleştirmektedir. İnternet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünlerin iptal, ürün çıkarma, sipariş detayı, kargo takibi, iade ve değişim süreçlerinde Levi’s müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz. Bu işlemleri kısa sürede gerçekleştirerek memnuniyetinizin sağlanması amacıyla çalışmalar sürdürülmektedir.

Levi’s İade ve Değişim

Levi’s marka ürünlerinizden çeşitli sebeplerden kaynaklı olarak memnun değil iseniz ürün elinize ulaştıktan sonra 30 gün içerisinde iade edilir ve değişim talebinde bulunabilirsiniz.

Levi’s iade sürecini başlatmak için almış olduğunuz ürünlerin hasar görmemiş, orijinalliği bozulmamış, kullanılmamış ve etiketleri sökülmemiş olması gerekmektedir. Aksi takdirde ürünler iade sürecinde kabul edilmeyecektir. Belirtilen özelliklere sahip olan ürünleri orijinal ambalajları ve faturasıyla birlikte anlaşmalı kargonun aracılığıyla Levi’s merkezine gönderebilirsiniz. İade sürecindeki kargo sürecinde herhangi bir ücret istenmemektedir. Kargonun genel merkeze ulaşmasıyla birlikte size mail gönderilerek sürecin başladığı haber verilmektedir. İade onayından geçen ürünlerin iade tutarı hesaplarınıza aktarılmaktadır. İade ve değişim sürecinde yaşadığınız problemleri çözümlemek amacıyla Levi’s müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilirsiniz.

Levi’s Mağazaları

Levi’s, ülkemizde de mağaza zincirlerini bulundurmaktadır. Levi’s mağazaları Adana, Ankara, Antalya, Bolu, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Sakarya ve Trabzon illerinde bulunmaktadır.