Little Big, LTB olarak tanınan hazır giyim ürünleri markasıdır. Çak Şirketler Grubu 1948 yılında tekstil üretimini gerçekleştirmekte iken 1994 yılında Little Big markasını kurmuş ve moda dünyasında adından söz ettirecek potansiyele ulaşmıştır. Türkiye başta olmak üzere dünyanın birçok farklı şehirlerinde mağazası bulunan marka, global ölçekte popülerlik kazanmaktadır. Little Big müşteri hizmetleri, Türkiye genelinde satışı yapılan ürünler ve hizmet sağlanan mağazalar hakkında bilgilendirici ve sorun çözücü olarak görev yapmaktadır.

Little Big Müşteri Temsilcisi

Little Big müşteri hizmetleri mağaza ve internet sitesi üzerinden satışı yapılan ürünler için ayrı temsilcilikler bulundurmaktadır. LTB müşteri hizmetlerinin mağazalar için ayrılan departmanı 0850 460 02 25 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. LTB müşteri hizmetlerinin internet sitesi için destek çalışmalarını sürdüren birimi ise 0850 460 05 82 numarası ile bildirimleri kabul etmektedir.

Little Big müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde mağazalar ve ürünler hakkında sorularınıza cevap bulabilir, yaşadığınız problemleri soru, öneri ve şikayet başlıkları altında bildirebilirsiniz. Sorunların müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde çözümlenmesi için destek hizmeti sunulmaktadır.

İnternet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünlerin sipariş detayı, ürün iptali, sipariş iptali, kargo takibi, iade ve değişim süreçleri hakkında bilgi almak ve yönlendirmeleri takip ederek işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirmek için LTB müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

LTB İade ve Değişim

LTB markalı ürünlerin iade işlemleri mağazalarda gerçekleştirilmemektedir. İade işlemleri için internet sitesi üzerinde belirtilen adımları takip etmeniz gerekmektedir. Anlaşmalı kargo firmasını arayarak Little Big markasına ait ürünlerin iade başvurusunu yapabilir ve ürünün sizlerden teslim alınmasını sağlayabilirsiniz. Ürün iade işleminin gerçekleşebilmesi için kullanılmamış, yıpranmamış ve orijinal paketlemesinin bozulmamış olması gerekmektedir.

Ürün iade işlemlerini başlatmak için, sizlere ulaşan paketin içerisindeki iade ve değişim formunu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Değişim talebinde bulunuyor iseniz istediğiniz diğer ürünün adı, bedeni ve rengi okunacak düzeyde forma doldurulmalıdır. Mağazalardan veya internet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünlerin memnuniyet sağlaması ve mağduriyetlerin giderilmesi amacıyla destek almak istediğiniz tüm durumlarda LTB müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.