Mango Barcelona’nın Katalonya eyaletinde kurulmuştur. Kadın giyim üretimi yapan firma erkek giyim ve moda aksesuarları koleksiyonlarını da bünyesinde barındırmaktadır. Andic kardeşler tarafından kurulan Mango ilk mağazasını 1984 yılında Barcelona’da açmıştır. 15000 çalışana istihdam sağlayan Mango müşteri hizmetleri ağı ile de müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Müşterilerine hizmet verdiği 0850 211 64 70 numaralı telefon ile soruları hızlı bir şekilde cevaplamakta ve önerileri göz önünde bulundurmaktadır.

E-posta www.shop.mango.com/tr adresi ile kayıt olduktan sonra müşterilerine %10 indirim sağlayan Mango her geçen gün koleksiyonlarına yeni ürünler ekleyerek büyümeye devam etmektedir. Bir sorun ya da görüş için destek@mango.com adresine mail atmanız iletişime geçmeniz için yeterli olacaktır.

Mango Mağaza İade Sistemi

Online alışveriş ya da mağazalardan yapılan alışverişlerde memnun kalmadığınız ya da olmayan ürünler için iade sistemleri hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleşmektedir. İade süreleri mağazalar açıldıktan sonra 30 gün içine yapılmaktadır. Ürün fiş ya da faturasını ibraz ederek değişim ya da iade gerçekleştirebilirsiniz.

Mango Sipariş Teslimat Sistemleri

Teslimat tipleri, tarih ve ücretler ile bağlantılıdır. Sipariş verdikten sonra online kanaldan eve ya da mağazaya teslimat için tercih yapabilirsiniz. Alışveriş yapıldıktan sonra aksi bir durum olmadığı takdirde 8-15 iş günü içinde tarafınıza ürün teslimi gerçekleşecektir. Eve teslimat istendiği takdirde 2-4 iş günü içinde kargo ücreti 150 tl üzeri ücretsiz olmak üzere teslimi yapılır.

Çevrim içi alışverişlerde Avrupa, Amerika, Asya ve Okyanus da alışveriş olanağı sunmaktadır. Sipariş edilen ürün ile ilgili faturalar kâğıt olarak değil de kayıtlı olan mail adresinize güvenli bir şekilde gönderilir.

Müşteri hizmetlerine tüm soru ve görüşlerinizi 0850 211 64 70 numaralı telefon ile iletebilir ve hızlı çözümler ile memnuniyet sağlanmaktadır. Türkiye saat dilimi ile hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası hizmet veren müşteri hizmetleri müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sorularınızı cevaplamakta ve hızlı yanıtlar vermektedir. Türkiye’nin her yerinde yer alan mağazalarda stok sıkıntısı yaşamadan keyifle alışveriş yapacağınız bir sisteme sahiptirler.