Markamama.com, Türkiye’de online pet shop satışı gerçekleştiren alışveriş sitesidir. “Seçilmiş Markalar, Değerinde Fiyatlar” sloganını benimseyerek hayvanların ihtiyaç duyduğu mama ve diğer eşyaları uygun fiyatlara müşterilerine sunmaktadır. Site içerisinde birçok farklı markanın ürünleri yer almakta ve çeşitlilik açısından ihtiyaçları karşılayabilecek ürün yelpazesini bulundurmaktadır. Markamama müşteri hizmetleri, satış öncesinde mamalar hakkında bilgilendirme hizmetini sunmakta ve satış sonrasında yaşanabilecek tüm problemlerin takibini ve çözümünü gerçekleştirmektedir.

Markamama Müşteri Temsilcisi

Markamama müşteri hizmetleri 0216 599 00 93 numaralı iletişim kanalından hizmet vererek satışı yapılan tüm mama çeşitleri hakkında bilgilendirici hizmet sunmaktadır. Bu sayede kullanıcılar, satın almak istedikleri ürünlerin değerlerini ve uygunluklarını sorgulayabilmektedir. Satış sonrasında ise yaşanabilecek olası problemlerin çözümü için satış sonrası destek hizmeti sunulmaktadır. Karşılaştığınız problemleri şikayet, öneri ve soru başlıkları adı altında bildirerek çözümlenmesini sağlayabilirsiniz.

Markamama, müşterilerinin daha rahat alışveriş yapmalarına olanak sağlamak amacıyla WhatsApp üzerinden de sipariş almaktadır. Markamama WhatsApp sipariş hattı 0554 871 66 20 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Bu iletişim numarası ile iletişim geçerek yazılı bir şekilde ürünleri sorgulayabilir, bilgi alabilir ve talebiniz doğrultusunda alışveriş yapabilirsiniz.

İnternet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünlerin sipariş detayı, sipariş takibi, ürün iptali, sipariş iptali, iade ve değişim gibi talepleriniz için Markamama müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir ve belirtilen yönlendirmeleri takip ederek işlemlerinizi kısa sürede ve sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Markamama İade ve Değişim Koşulları

Markamama.com bünyesinde satışı yapılan ürünlerin garanti işlemleri markaların belirttiği yükümlülüklerle geçerlidir. Ürünleri kargo çalışanlarından teslim alırken mutlaka kontrol etmeli ve oluşan hasarlar için tutanak oluşturmalısınız. Daha sonraki süreçte iade veya değişim talebinde bulunduğunuz takdirde, ürünlerin gerekli koşulları sağlaması gerekmektedir. Orijinalliği bozulan, satışa uygun olmayan, deforme olmuş ürünler garanti kapsamının dışında kalmaktadır.

İnternet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünlerin yanlış veya hatalı gönderilmesi olasılığına karşın, ürün elinize ulaştığı günden itibaren 7 gün içerisinde iade etmeniz yasal olarak sizlere sunulmaktadır. 7 günlük süre içerisinde online destek bölümüne yazmalı veya 0216 599 00 93 numaralı Markamama müşteri hizmetleri ile iletişime geçmelisiniz.