1993 yılından itibaren ülkemizin 16 ilinde 25 hastane ile hizmet vermekte olan Medical Park Hastaneleri, Türkiye’nin en yaygın grubu olan MLP Care Grubu’nun temel taşlarından bir tanesidir. “Herkes için sağlık” felsefesiyle yola çıkarak Türkiye’nin dört bir köşesine ulaşarak yüksek standartlara sahip sağlık hizmetleri sunmanın yanı; bilimsel çalışmalarda ön sıralarda yer almasıyla yalnızca ülkemizde değil dünyanın önde gelen sağlık grupları arasında da adını duyurmuş bulunmakta. “Sağlıklı yaşamak, sağlık hizmetlerinden eşit derecede faydalanma herkesin en temel hakkıdır” ilkesiyle zincirin halkalarına yenileri eklenmeye devam ederken, amaç olarak ülkemizin her yerine yayılıp, tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden, gelişmiş teknoloji kullanarak sağlık standartlarını yükseltmek için çalışmalar yapılmaktadır.

Medical Park Müşteri Temsilcisi

Aynı anda uygulanan tüm teşhis ve tedavi yöntemlerini, yenilikçi tıp teknolojilerini uzman ve akademik hekim kadrosuyla buluşturmayı amaçlayan çağdaş bir hastane ortamı sunan Medical Park Hastaneleri’nin iletişim numarası her hastane için değişmekte iken 444 44 84 numarasından iletişime geçebilir ve bölgenizdeki Medical Park Hastanesinin numarasını öğrenebilirsiniz. Doktorlar hakkında bilgi alabilir, yapılan çalışmalar ve tedavi yöntemlerini öğrenebilir, doktorlarınızdan tedavi amaçlı randevu oluşturabilir ve tedavinizin sonuçları hakkında bilgi alabilirsiniz. Var olan tedavinizin iptalini sağlayabilir veya acil olarak hızlı randevu alma sistemini kullanabilirsiniz. Daha sağlıklı bir Türkiye için “herkes için sağlık” demeye ve yaşama değer katmaya devam etmek için mücadeleyi sürdürmektedir.

Medical Park Vizyonu

Medical Park Hastaneleri Grubu, bünyelerine ekleyen ve kurulan yeni her hastane ile sundukları hizmetin kalitesini ve niteliğini daha da arttırmayı hedeflerken, içinde varlık gösterdiği topluma sadece sağlık sunmakla kalmıyor, ülkemizin ihtiyacı olan her konuda gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projelerine de destek sağlıyor. Ülkemizin seçkin üniversiteleri ile yapılan iş birliği ve protokolleri gereği hastanelerin kalifiye kadrosunun ihtiyacı karşılanmakta hem de üniversitelerin gelişimine katkılar sunulmakta. İyi eğitim almış, donanımlı, prensipli doktorlar yetiştirmek; sunulan sağlık hizmetinin kalitesini maksimum seviyeye taşımak için en doğru yöntemdir. Medical Park Hastaneleri Grubu, ülkemizde küçük veya büyük demeden birçok spor kulübüne sponsor sağlamaya da devam etmektedir.