Molfix, 1998 yılında Türkiye’de üretim faaliyetlerine başlamıştır. Bebeklerin ihtiyaçlarını düşünülerek bebek bezleri üretimi gerçekleştirilmiş ve konfor seviyelerinin üst seviyelere çıkarılması için teknoloji ile desteklenmiştir. Türkiye’deki üretim sürecinde başarılı adımlar atan firma, ilerleyen yıllarda Rusya, Ukrayna ve Bulgaristan başta almak üzere yurt dışında da pazar yaratmaya başladı. Günümüzde yaklaşık 100 ülkeye ihracat gerçekleştirilmektedir. Molfix müşteri hizmetleri, ürünlerin sağlıklı bir şekilde kullanılması hakkında bilgilendirici hizmetler sunarken satış sonrasında da taleplerinizi bildirim haline getirmektedir.

Molfix Müşteri Temsilcisi

Molfix müşteri hizmetleri 0850 200 94 44 numaralı iletişim kanalından hizmet vererek ebeveynleri bebek bezleri ve seçenekleri hakkında bilgilendirmektedir. Molfix marka ürünlere internet sitesi üzerinden ve birçok yetkili satış bayisinden ulaşabilmektesiniz. Ürünleri çocukları üzerinde kullanan ebeveynlerin olumlu veya olumsuz görüşleri Molfix müşteri hizmetleri tarafından soru, öneri ve şikayet başlıkları adı altında kayıt altına alınmaktadır. Bu bildirimler, ürünler üzerindeki değişikliklere yol göstermekte ve memnuniyeti sağlamaktadır.

Molfix müşteri temsilcisi ile yazılı ve görsel şekilde iletişime geçmek için info@molfix.com.tr mail adresini kullanabilirsiniz. Soru, öneri ve şikayetlerinizi bu adresten iletmeniz ve çözüm bulmanız mümkündür.

Molfix ürünleri, alışveriş siteleri ve yetkili bayiler aracılığıyla Türkiye genelinde herkesin ulaşabileceği ticaret pazarlarında satılmaktadır. Ürünlerde yaşanabilecek olası problemler için yetkili merci Molfix olsa da iade, değişim ve diğer talepleriniz için uymanız gereken prosedürler satın aldığınız mağaza tarafından belirlenmektedir.

Molfix Ürünleri

Molfix, bebeklerin ihtiyaçlarını karşılamak için giriştiği bu yolda teknoloji ve makineleşmenin getirdiği üretim performansını, annelerin istekleriyle birleştirerek tercih edilen ürünler ortaya çıkarmıştır. Ürün yelpazesi içerisinde bebek bezi, ıslak mendil ve bebek bakım örtüsü bulunmaktadır. Bu kategoriler içerisinde ihtiyaçlara yönelik olarak farklı ürün modelleri bulunmakta ve sürekli olarak gelişim göstermektedir.

Molfix, bebek ve çocukların, rahat ve huzurlu bir çocukluk dönemi geçirebilmeleri adına teknolojiyi takip etmekte ve üretim aşamalarını yenilikçi çalışmalarla şekillendirmektedir. Anti bakteriyel, konforlu, suyu emici yapısıyla bebeklerin her an huzurlu olmasını sağlamaktadır. Ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak ve görüşlerinizi ifade etmek için 0850 200 94 44 numaralı Molfix müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.