Mudo, Türkiye ve diğer ülkelerde 100’ü aşkın mağazası bulunan ev dekorasyon ve hazır giyim ürünlerinde perakendecilik yapan zincir markadır. Mudo ismi kurucularından almaktadır. Kurucuları Mustafa Taviloğlu ve Doğan Gürün’dür. Kişilerin baş heceleri Mudo’yu oluşturmaktadır. İnternet sektörünün ilerlemesi ve satış hacminin yükselmesi ile birlikte internet ve mobil uygulama üzerinden de satış yapılmasına imkan vermektedir. Mudo müşteri hizmetleri aracılığıyla soru ve sorunların çözümü sağlanmaktadır.

Mudo Müşteri Temsilcisi

Mudo müşteri hizmetleri hafta içi her gün saat 09:00 – 18:00 aralığında hizmet vermektedir. Mudo müşteri temsilcisi ile 444 68 36 (444 MUDO) numarasını tuşlayarak iletişim kurabilirsiniz. Mağazalardan ve internet sitesinden satış aldığınız ürün ve hizmetleri değerlendirmek için müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilir, soru, öneri ve şikayet olarak bildirimlerinizi yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz bildirimleri takip ederek sonuçları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mudo müşteri hizmetleri, internet sitesi ve mobil uygulama üzerinden satışı gerçekleştiren ürünlerin satış sonrası destek hizmetini sunmaktadır. Satın almış olduğunuz ürünlerin sipariş detayı, sipariş iptali, ürün iptali, kargo takibi, iade ve değişim gibi süreçlerde müşteri hizmetlerinden bilgiler alabilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu süreçlerde müşteri hizmetlerinden almış olduğunuz bilgiler işlemlerinizi daha hızlı ve sağlıklı olarak gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır.

Mudo internet sitesi üzerinde yer alan canlı destek sayesinde yazılı olarak iletişim kurabilmeniz de mümkün. Kesintisiz olarak sunulan hizmetten yararlanabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Mudo İade ve Değişim

Mudo iade ve değişim prosedürlerine göre, satın almış olduğunuz ürünlerin sizlere ulaştığı tarihten itibaren ilk 14 gün içinde iadesi koşulsuz olarak gerçekleştirilmektedir. Her ne sebepten olursa olsun, ürün iade talebinizi iletebilir ve ürünleri Mudo yetkili merkezine gönderebilirsiniz. İade sürecinin başarılı şekilde gerçekleşmesi için, iade talebinde bulunduğunuz ürünlerin orijinalliğinin bozulmamış, faturalı, etiketli ve kullanılmamış olması gerekmektedir. Bu şartları sağlayan ürünler sorunsuz şekilde onay sürecinden geçmekte ve en kısa sürede para iadesi tarafınıza iletilmektedir.

Satın almış olduğunuz ürünlerin iadesini Mudo mağazaları aracılığıyla da gerçekleştirmeniz mümkün. Sizlere yakın Mudo mağazası var ise, iade talebinizi mağazalara iletebilirsiniz. Gerekli koşulları sağlayan ürünler için iade ve değişim talebi gerçekleştirilmektedir. İade ve değişim işlemlerinde bilgi almak veya sorunları çözmek amacıyla Mudo müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.