Netflix film ve dizi yapımcılığı alanında olan, bu hizmeti dağıtan Amerikan kökenli bir şirkettir. 1997 yılında kurulmuş olan şirket gerçek zamanlı veri akışını sağlayarak alanında uzmanlaşmıştır. İnternete bağlı binlerce cihaz üzerinden sitede var olan orijinal içerikler dışında dizi ve film, belgesel gibi birçok alternatifi bulunan bir internet hizmetidir.

Netflix İletişim Sağlama

Netflix üyesi iseniz sistem üzerinden www.netflix.com.tr adresinden oturum açarak size gönderilecek olan kodu girmeniz işlemlerinizi yapmanız açısından yeterlidir.

Soru ve önerileriniz için sistemleri üzerinde bulunan canlı sohbet kısmı ile müşteri temsilcileriyle direk görüşebilir ya da telefon aracılığıyla iletişim için 0850 390 74 44 ü arayarak görüş ve önerilerinize destek alabilirsiniz.

Netflix Geniş İzleyici Kitlesine Hitap Ediyor

Tüm içerikleri reklam ve sansür olmadan izleyebilir ayrıca sürekli güncellenen içeriklerden ilk siz haberdar olabilirsiniz. Yayın hizmeti doğrultusunda üyelerine ayrıcalıklar sunan Netflix sektöründe lider olup yenilikçi bir internet hizmeti olmaya devam etmektedir. İnternet sitelerinde mevcut olan yardım merkezi ile tüm sorularınıza cevap bulurken aynı zamanda canlı sohbet için hizmetleri bulunmaktadır. Netflix ile ilgili tüm soru ve önerileriniz için 0850 390 74 44 numaralı telefon ile iletişim sağlayabilir Türkçe ve İngilizce desteği olarak ayrıcalıklı hizmet sunan hat üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Netflix reklam ve taahhüt olmadan durdurup izleyebileceğiniz ayrıcalıklı bir sisteme sahiptir.

Netflix Üyelik Ve Yayın Cihazları

Ücretli olan internet hizmeti için ödeme planları farklılık gösteren 3 çeşit üyelik mevcuttur. Kişilerin tercihine ve kullanımına bağlı olan üyelikleri telefon hattı üzerinden ya da internet hizmetleri aracılığıyla oturum açarak gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik ücretleri başta kayıt olduğunuz tarihten itibaren aylık olarak faturalandırıldığı gibi ilk bir ay deneme amaçlı ücretsiz kayıt olabilirsiniz. Yayın merkezleri olarak internete bağlı olan her cihazdan izleme yapabilirsiniz. En iyi performansı elde etmek için gerekli olan internet hızınızı kontrol etmenizdir. Kendinize uygun bir üyelik planı seçip ödeme seçimini yaparak kolayca üyeliğinizi başlatabilir ve keyifle izlemek istediğiniz programı seçebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz üyelik planlarınızı istediğiniz zaman internet adreslerine girerek hesap kısmından değiştirebilir ve güncelleyebilirsiniz.