Nike firması, dünyanın önde gelen spor ürünleri üreticilerinden bir tanesidir. Spor ürünlerinin tasarım, üretim ve pazarlama aşamalarına kadar birçok noktasında yer alırken kendi ürünlerini satışa sunduğu Nike mağazaları da dünyanın dört bir tarafında satış yaparken ülkemizde de Nike mağazalarına ulaşmak mümkündür. Nike müşteri hizmetleri ürün satışının öncesinde ve sonrasında spor ürünleri kullanıcılarının memnuniyetlerini sağlamak amacıyla çalışmaktadır.

Nike Müşteri Temsilcisi

Nike müşteri hizmetleri 0212 365 04 90 numaralı iletişim kanalından hizmetlerini sürdürmektedir. Nike müşteri hizmetleri Pazartesi ve Cuma günleri arasında 09:00 – 18:00 saatleri içerisinde ürünler ve siparişler hakkında bilgi edinmeniz, işlemlerinizi gerçekleştirmeniz ve olası şikayetlerinizi bildirmeniz için işlem vermektedir.

Nike müşteri hizmetleri, kargo ve teslimatlar, siparişler, ürün iadeleri, ürün bilgileri, en yakın mağaza gibi birçok bilgiyi sizlere sağlamaktadır. Ayrıca online satış veya mağaza satışlarında ürünler ve hizmetler konusunda yaşadığınız problemleri bildirebilir, gerek gördüğünüz takdirde şikayet bildiriminde bulunabilirsiniz.

Nike İade Süreci

Nike firması, sattığı tüm spor ekipmanları için performansınızı en üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı olmayı hedef haline getirmektedir. Ürünler hakkında yaşadığınız tüm sıkıntılarda 30 günlük iade süresi ile güven sağlamaktadır. Sizlere uyum sağlamayan veya sıkıntı yaşadığınız tüm Nike ürünlerini 30 gün içerisinde ister mağazalar isterseniz de online platform üzerinden iade talebini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, yıkanmamış, kullanılmamış ve deformesi olmayan durumlar istisna kapsamına girmektedir ve 30 gün sonrasında dahi iade işlemi gerçekleştirilebilir. İade süreci hakkında bilgi almak için Nike müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Nike firması, müşteri memnuniyetinin sağlanması için iade sürecinde olan ürünlerin kargo ücretlerini de kendisi karşılamaktadır.

Nike Hangi Ürünleri Satmaktadır?

Nike markası, erkek, çocuk ve kadın kategorilerinde, ayakkabılar, giysiler, aksesuarlar, ekipmanlar ve spor türüne göre spor malzemelerini satmaktadır. Spor sektörünün sürekli olarak yeni jenerasyonlar çıkarmasına da eşlik eden Nike, yeni ürünler ve yeni koleksiyonlar sunarak spor malzemesi kullanıcılarının ilgisini çekmektedir. Nike müşteri hizmetleri, spor alanında satılan tüm Nike ürünleri hakkında satış öncesi ve sonrası hizmetini vermektedir.

Nike Hakkında

Nike firması dünyanın önde gelen spor malzemeleri üreticilerinden bir tanesidir ve merkezi Amerika Birleşik Devletleri’ndedir. Kurucu liderleri Bill Bowerman ve Phil Knight adlı kişilerdir. Firmanın yükselmesi ve ürün satışının dünya genelinde büyük hacme ulaşmasıyla birlikte şirketin alt kollarında Nike Golf ve Air Jordan gibi markaların yanı sıra Converse gibi Nike destekli bağımsız firmalarda ürün üretmeye başlamıştır. Nike firması üretimlerini sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde değil dünyanın birçok noktasında hizmete sunduğu üretim evlerinde gerçekleştirmektedir. Ayrıca Nike firması, spora verdiği destekle kulüp ve ülke milli takımlarının birçoğunun sponsoru olmakla birlikte orijinal kulüp ekipmanları ve formalarını da üretmektedir.