Onur Air, merkezi ülkemizde bulunan ve İstanbul Atatürk Havalimanı olan, düşük maliyetli taşımacılık hizmeti veren bir Türk firmasıdır. 1992 yılında kurulan Onur Air, 28 yıllık bir deneyime sahip olarak bu sene ülkemizde 28. Yıl dönümünü kutlamaktadır. Kurulduğu dönemde ilk uçuşunu Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Ercan Havalimanı’na gerçekleştirirken, 2003 yılında Türkiye’de iç hat hava taşımacılığının özel sektöre de açılmasından itibaren iç hatlarda uçuşlara başlayan ilk firma Onur Air olmuştur. Düşük maliyetli hava taşımacılığına yönelik talebi karşılayan, tarifeli ve tarifesiz uçuşlar düzenleyen hava alanlarının açılmasıyla gelişimine ve büyümesine devam etmiştir. Günümüzde 1668 personel istihdam ederken 30 uçaklık filosuyla faaliyetine devam etmektedir. Kuruluş yılından bu yana 105 milyonun üzerinde yolcunun havayolu ile seyahat etmesine olanak sağlamıştır.

Onur Air Müşteri Temsilcisi

Onur Air müşteri hizmetlerine ulaşmak için 0212 468 66 87 numarasını tuşlayarak çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Sefer bilgilerini ve iptal edilen veya ertelenen uçuşlar hakkındaki bilgileri öğrenebilir, sefer öncesinde veya sonrasında karşılaştığınız sorunlar hakkında gerekli başvuruları yapabilir, önerilerde bulunabilirsiniz. Uçuş sonrasındaki hizmetler ve rezervasyonlarınızı da bu sayede yapabilir, konforunuzu sağlayabilirsiniz. Gerekli başvuruları mail yoluyla bildirmek isterseniz Onur Air’in mail adresi ise pr@onurair.com olarak belirtilmektedir. Uçuş sonrasında yaşadığınız kayıp ve hasarlı bagaj sorunlarına çözüm olarak ise Onur Air destek mailini sunmaktadır. lf@onurair.com adresinden kayıp ve hasarlı bagaj problemleriniz için mail atabilirsiniz. Uçuş sırasında evcil hayvan bulundurmak istediğinizde veya fazla bagaj taşıma konusunda internet sitesini ziyaret edebilir veya çağrı merkeziyle iletişime geçebilirsiniz. Tarifeli veya tarifesiz seferlerde tekerlekli sandalye ihtiyacınızı karşılamak amacıyla bildirim yaparak işleminizi yaptırabilirsiniz.

Onur Air Vizyon

Onur Air, ülkemizdeki Türk Havacılık sektörüne bakıldığında ilklere imza atmış ve bu süreçte hizmet kalitesini ve müşterini memnuniyetini ön planda tutarak, güvenilir uçuşlar sağlamıştır. Zamanında ulaşmayı ve makul fiyat sunmayı daima hedefleri olarak görmektedir. Misyon olarak ise hizmet kalitesini, uçuş güvenliği ve eğitimi vererek faaliyet gösterdiği tüm pazarlarda Türk havacılık sektörünün daima önce şirketi olmak olarak belirlemiştir.