Oriflame, 1967 yılında İsveç’te kurulmuş olan kozmetik üretici firmasıdır. Şirket bünyesinde birçok mağaza ve bireysel satıcı bulunmaktadır. Bireysel satıcıların sayısı 3 milyonu geçmektedir. Ürün satış yelpazesinde kadın ve erkek kategorilerinde kozmetik ve cilt bakımı ürünleri bulunmaktadır. Ürünlerin üretim ve satış aşamalarında denek olarak hayvanların kullanılmadığını belirten firma bu yönüyle ön plana çıkmaktadır. Oriflame müşteri hizmetleri, ürünler ve mağazalar hakkında bilgilendirici hizmetler sunmaktadır.

Oriflame Müşteri Temsilcisi

Oriflame müşteri hizmetleri hafta içi her gün 08:00 – 19:00 saatleri arasında kesintisiz hizmet vermektedir. Oriflame müşteri temsilcisi ile 0212 900 32 62 numarasını kullanarak iletişim sağlayabilirsiniz. Müşteri temsilcisiyle yapacağınız görüşmelerde ürünler ve mağazalar hakkında soru, öneri ve şikayet bildirimleri gerçekleştirebilir, daha sonrasında süreci yakından takip edebilirsiniz. Müşteri mağduriyetlerinin giderilmesi ve memnuniyetin sağlanması amacıyla geri dönüşleriniz önem kazanmaktadır.

Oriflame internet sitesi üzerinden satın almış olduğunuz ürünlerin sipariş iptali, kargo takibi, sipariş detayı, iade ve değişim gibi işlemler için Oriflame müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir ve gerekli şartları öğrenebilirsiniz. Kozmetik ürünlerinin iade ve değişim politikaları, diğer ürünlere göre değişiklik göstermektedir.

Oriflame İade ve Değişim

Oriflame müşteri hizmetleri tarafından belirtilen iade ve değişim sürecine ilişkin prosedürlerde, ürün kullanıcıları hiçbir nedene bağlı kalmaksızın iadelerini 30 gün içerisinde gerçekleştirebilmektedir. Oriflame markası, müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutmak istemektedir. Bu sebeple memnuniyet yaratmayan ürünlerin iadesi konusunda kolaylık sağlamaktadır.

İade gerçekleştirmek istediğiniz ürünleri, faturasıyla birlikte Oriflame kozmetik operasyon merkezine gönderebilir veya marka ortağı olan kişiler tarafından gerçekleştirebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünleri, yetkili kargo firması ile göndermeniz durumunda kargo masrafları firmaya aittir ancak başka kargo firması tarafından gönderim sağlarsanız masraflar sizlere yansıtılmaktadır.

Oriflame Marka Ortağı

Oriflame marka ortağı çalışması ile birlikte aracı satıcılara ve bireysel kişilere ortaklık fırsatını sunmaktadır. Oriflame marka ortağı fırsatından yararlanan kişiler, satmış oldukları ürün üzerinden komisyon almakta ve gelir sağlamaktadır. Oriflame marka ortağı olmak için 0212 900 32 62 numaralı Oriflame müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek gerekli işlemleri başlatabilirsiniz.