Otokoç, Koç topluluğuna ait bir firma olarak 1928 yılında Ankara’da kurulmuştur. Otokoç’un temeli “Ford Motor Company” firmasının acenteliğini alınmasıyla başlamış ve bu hamle Koç Holding’in otomotiv sektöründeki ilk yatırımı olarak tarihe geçmiştir. Otokoç, günümüzde otomobil ile alakalı birçok farklı gereksinimi çatısı altında bulundurmaktadır. Otokoç müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek sunulan hizmetler hakkında bilgi sahibi olabilir veya kullandığınız Otokoç ürünleri hakkında destek talebinde bulunabilirsiniz.

Otokoç Müşteri Temsilcisi

Otokoç müşteri hizmetleri 444 3 300 numaralı iletişim numarasından hizmet vermektedir. Otokoç müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde firmanın hizmet verdiği tüm alanlarda bilgilere ulaşabilirken aynı zamanda satın aldığınız ürünlerin destek hizmetini de karşılayabilirsiniz. Köklü tarihi sebebiyle Türkiye’nin birçok noktasında servis, yol yardımı ve araç satış bayilikleriyle sorunlara kısa sürede çözüm bulunmaktadır.

Otokoç müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek satın aldığınız ürün ve hizmetler hakkında soru, öneri ve şikayetleriniz için bildirim oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda araç servisi, araç bakımı, garanti işlemleri, kasko, araç aksesuarları, filo satışları, araç sigorta, araç kredisi ve ikinci el araç satış gibi işlemler için destek alabilirsiniz. Otomobil alanında ihtiyaç duyulan birçok alanda faaliyetlerini sürdüren Otokoç sayesinde, en sağlıklı ve hızlı hizmeti alabilirsiniz.

Otokoç Hizmetleri

Otokoç, otomobil alanında birçok faaliyeti tek çatı altında toplamış olan bir firmadır. İkinci el kiralama alanında Avis Filo, Avis, Zipcar ve Budget, araç sigortalama işlemlerinde Otokoç Sigorta, otomotiv perakende satışlarında Birmot, Otokoç, Otokoç Parça markalarıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Otokoç markası altında birçok markanın araç satış işlemleri geçekleştirilmektedir. Otokoç markası çatısı altında Volvo, Ford Truck ve Ford araçları satılmakta iken Birmot markası ile Maserati, Jeep, Romeo, Alfa ve Fiat marka araçlar satılmaktadır. Ayrıca bu markaların sadece satış işlemlerini değiş satış sonrasında da parça desteğini, sigorta işlemlerini, aksesuar tedarikini ve garanti sürecini yönetmektedir. Satın almak istediğiniz araçların satış bilgilerini ve size en yakın Otokoç mağazasını öğrenmek için Otokoç müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Satış sonrasında olası problemleriniz için yine aynı kanal tarafından hizmet alabilirsiniz.