Oxxo firması, ülkemiz genelinde giyim ürünleri satışı yapan bir firmadır. Giyim ürünleri pazarına giriş yaptığı ilk dönemden itibaren fiyat ve kalite standartları ile beğeni toplayan ve popülerliğini arttıran Oxxo, ürün çeşitliliğini müşteri ihtiyaçlarına ve moda standartlarına uygun olarak hazırlamaktadır. Oxxo müşteri hizmetleri, ürünlerin satış öncesi ve satış sonrasındaki desteğini sunarak müşterilerin memnuniyetini esas almaktadır.

Oxxo Müşteri Temsilcisi

Oxxo müşteri hizmetleri 0530 926 66 13 & 0212 503 43 53 numaralı iletişim kanallarından hizmet vermektedir. Hafta içi her gün 09:00 – 17:30 saatleri arasında kesintisiz hizmet sunulmaktadır. Ayrıca Oxxo müşteri hizmetlerine yazılı ve görsel şekilde sorularınızı iletmek veya sorunlarınıza çözüm bulmak amacıyla 0549 802 47 52 numaralı WhatsApp iletişim numarasını kullanabilirsiniz. Mesai saatleri dışında Oxxo müşteri hizmetlerine yaptığınız aramalar kayıt altına alınır ve ilerleyen ilk iş gününde sizlere dönüş yapılarak memnuniyetiniz sağlanır. Ayrıca hello@oxxo.com.tr mail adresinde bildirim yapabilmeniz de mümkün.

Oxxo müşteri hizmetleri satış esnasında mağazalarda yaşadığınız problemler için bildirim oluşturabilir ve hizmetlerin gerekli kaliteye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Oxxo internet sitesi üzerinden yaptığınız alışverişlerin sipariş kontrolü, sipariş detayı, kargo bilgisi, ürün iadesi, ürün değişimi, ürün iptali gibi gereksinimlerinizi de bu iletişim kanalı üzerinden yapabilirsiniz.

Oxxo İade ve Değişim

Oxxo internet mağazası üzerinden yaptığınız alışverişlerin iade edilme süresi, ürünün sizlere ulaştığı günden itibaren 90 gündür. Ancak bu ürünlerin kullanılmamış olması şartı aranmaktadır. İnternet sitesi üzerinden alınan ürünlerin iadesi sadece internet mağazası tarafından gerçekleştirilmektedir. İade işlemlerini anlaşmalı kargolar tarafından ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Belirtilen kargo firmalarının dışında tercih ettiğiniz diğer firmalar için ücret sizlere aittir.

Oxxo Ürünleri

Oxxo firması kadın kategorisinde, giyim, ev giyim, pantolon, aksesuar, ayakkabı, çanta gibi birçok ürün yelpazesine sahip olarak satışını sürdürmektedir. Sürekli olarak güncellenen ürün kataloğu ve çeşitliliği sayesinde müşteri ihtiyacı ve moda takip edilmektedir. Belirli dönemlerde iç giyim ve dış giyim kategorilerinde koleksiyon çalışmaları yapılmakta ve giyim sektörü için belirleyici hamleler yapılmaktadır. Oxxo müşteri hizmetleri mağazalar ve internet sitesi üzerinde satılan tüm ürünlerin satış öncesi ve satış sonrasında desteğini sunarak kullanıcıların memnun kalmasını amaçlamaktadır.