Özdilek, Bursa’da kurulan ve birçok iş kolunda faaliyet gösteren holding şirketidir. Hüseyin Özdilek tarafından 1971 yılında havlu üreterek faaliyetlere başlayan firma daha sonrasında alışveriş merkezleri ve mağazacılık anlayışıyla yoluna devam etmiş ve zaman içerisinde iş kollarına yenilerini eklemiştir. Özdilek müşteri hizmetleri, tüm ürün satışı ve hizmetlerden doğabilecek mağduriyetleri önlemek ve tüketicileri bilgilendirmek için hizmet vermektedir.

Özdilek Müşteri Temsilcisi

Özdilek müşteri hizmetleri 444 44 16 numaralı iletişim kanalından memnuniyet sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. İnternet sitesi üzerinde yer alan iletişim sistemi sayesinde sorun yaşadığınız veya sorularınızı iletmek istediğiniz Özdilek mağazalarını seçebilir ve direkt olarak iletişim kurabilirsiniz.

Özdilek müşteri hizmetleri, ÖzdilekParklar, alışveriş merkezleri, hipermarketler, departman mağazalar ve ev tekstli mağazaları hakkında, ürün ve hizmetlerin kaliteli bir şekilde sunulması amacıyla sizlerin görüşlerine önem vermektedir. Ayrıca internet sitesi üzerinden alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yaşadığınız sorunlar karşısında iade, iptal veya değişim işlemleri için Özdilek müşteri hizmetleri satış sonrası desteğini de sizlere sunmaktadır.

Özdilek Holding İş Kolları

Özdilek Holding zücaciye ürünlerinden hızlı tüketim ürünlerine, gıdadan ev tekstili ürünlerine varıncaya kadar her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz ve satış kataloğunda yerli ve yabancı olmak üzere birçok markanın barındığı Özdilek Alışveriş Merkezleri ile hizmet vermektedir. Özdilek Alışveriş Merkezleri içerisinde mağazalar, marketler, kafe ve restoranlar, oyun ve eğlence merkezleri, otoparklar gibi birçok farklı iş kolu bulunmaktadır. Türkiye geneli birçok ilde alışveriş merkezleri hizmet vermektedir.

Özdilek Holding’in genel iş kolları sıralandığında ise mağazalar, alışveriş merkezleri, tekstil üretimleri, oteller, sivil havacılık ve enerji sektörlerinde faaliyetleri bulunduğu belirtilmektedir.

Özdilek Hakkında

Özdilek Holding, 1971 yılından itibaren Türkiye’de birçok farklı iş kolunda ürün üretimi ve hizmetini sağlayarak katma değer oluşturmaktadır. Şirketin temelleri 1971 yılında atıldıktan sonra 1983 yılında ilk alışveriş merkezi hizmete açılmıştır. Günümüzde Türkiye’nin sanayi kuruluşları arasında ilk 500 sıralamasında yer almaktadır. Özdilek müşteri hizmetleri, Özdilek Holding’in ürün ve hizmetlerinin satış öncesi ve satış sonrasında sunduğu hizmetlerin müşteri memnuniyetini sağlaması ve mağduriyetleri önlemesi amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.