Paşabahçe, Cumhuriyet döneminde Atatürk’ün talimatları doğrultusunda 1935 yılında kurulmuştur. Atatürk’ün talimatları, Türkiye’deki cam sanayisini geliştirmek üzerinedir ve bu çalışmaları Paşabahçe başlatmaktadır. Kurulduğu yıldan 20 sene sonra fabrikasyon cam üretimine geçen firma, 1974 yılında ise dayanıklı cam eşyaları üreterek gelişimini sürekli hale getirmiştir. Türkiye genelinde farklı illerde fabrikaları bulunmak ve yurt içi başta olmak üzere birçok ülkede satış gerçekleştirmektedir. Paşabahçe müşteri hizmetleri, ürün ve hizmetlerden yararlanan müşterilerin öneri ve şikayetlerini bildirim haline almaktadır.

Paşabahçe Müşteri Temsilcisi

Paşabahçe müşteri hizmetleri 0850 222 19 35 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Paşabahçe müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde, satın almış olduğunuz ürün ve hizmetleri değerlendirebilir, şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Talepleriniz soru, öneri ve şikayet başlıkları altında kayıt altına alınmakta ve yetkililere iletilmektedir. Kişiler bu bildirimleri sonuçlanıncaya kadar takip edebilmektedir.

Paşabahçe müşteri hizmetleri, Türkiye genelinde mağazalarda ve internet sitesi üzerinde satışı yapılan ürünlerin destek hizmetini de sunmaktadır. Ürün kullanımında yaşanan memnuniyetsizliklerin çözümü için Paşabahçe müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünlerin sipariş detayını, kargo takibini, iade ve değişim işlemlerini gerekli talimatlara uyarak gerçekleştirebilirsiniz. Talimatları detaylı şekilde öğrenmek ve belirtilen yönlendirmeleri takip etmek için Paşabahçe müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilirsiniz.

Paşabahçe İade ve Değişim

Paşabahçe müşteri hizmetleri tarafından belirtilen prosedürlere göre sipariş işlemini gerçekleştiren müşteri, ürün tarafına ulaştırıldıktan sonra 14 gün içinde iade işlemini gerçekleştirme hakkına sahiptir. 14 gün içerisinde hiçbir sebebe bağlı kalmadan iade ve değişim işlemleri için Paşabahçe müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir ve ürünleri Paşabahçe merkezine gönderebilirsiniz.

Paşabahçe ürünlerinin sorunsuz bir şekilde iadesinin gerçekleştirilmesi için gerekli şartların sağlanması gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürünlerin kullanılmamış, etiketli, faturaları ve orijinal ambalajında olması gerekmektedir. Bu şartları sağlayan ürünleri Paşabahçe merkezlerine gönderebilir ve onay sürecini bekleyebilirsiniz.

Paşabahçe ürünlerinde değişim uygulanması için belirtilen süre, ürünün sizlere ulaştığı tarihten itibaren 30 gün olarak belirlenmiştir. Değiştirmek istediğiniz ürünleri dilediğiniz Paşabahçe mağazasına giderek gerçekleştirebilirsiniz. Hasarsız, kullanılmamış ve faturalı olan ürünleriniz için değişim işlemi faturada belirtilen para miktarına göre gerçekleşmektedir. İade ve değişim sürecinde bilgi almak ve yönlendirmeleri takip etmek için Paşabahçe müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilirsiniz.