Pegasus hava yolu şirketi 20 yılı aşkın süredir ülkemizde özel havacılık hizmeti sağlayarak köklü ve tecrübeli taşımalık olarak adını yazdırmıştır.  Gelişen teknolojiye ayak uydurup deneyimli kadrosu ve teknik ekibiyle uçuş emniyetini ve güvenliğini üst düzeye çıkarır. Zamanında kalkış performansında Türkiye’de 1 numara olmayı amaçlar ve her ay internet sitesinde zamanında kalkış performansını sizlerle paylaşır. Kalite ve müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak uygun ulaşılabilir fiyat politikasını izler. Aynı zamanda Pegasus Kargo markasıyla da kargo taşımacılığı konusunda ülkemizde hizmet vermektedir.

Pegasus Müşteri Temsilcisi

Pegasus hava yolları müşteri hizmetlerine 0888 228 12 12 numarasını tuşlayarak ulaşabilir ve sorularınızı dile getirebilirsiniz. Uluslararası bir şirket olan Pegasus hava yollarının müşteri hizmetlerine diğer ülkelerden ulaşmak için iletişim numarası farklılık göstermektedir. Pegasus çağrı merkezi ihtiyacınızın olduğu her an 7 gün 24 saat yanınızda olmaya çalışmakla birlikte dünyanın neresinde olursanız olun seyahatinizle ilgili yaşadığınız tüm problem ve sorulara cevap olmak için telefonun diğer ucunda bulunuyor. info@flypgs.com adresinden Pegasus hava yollarına mail göndererek sorularınız ve sorunlarınızın cevabını mail olarak da alabilirsiniz. İnternet sitesinde yer alan iletişim ve bize yazın formunu doldurarak Pegasus hava yollarının size ulaşmasını isteyebilirsiniz. Bilet işlemleri, check-in ve koltuk, yemek, diğer uçuş hizmetlerinizi gerçekleştirebilir sefer gecikmelerini, sefer iptallerini ve bagaj, eşya, diğer taşınacak malzemeler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Transit gerçekleşen işlemler için de yardım sunan Pegasus hava yolu, otel, araç ve diğer seyahat konularında da geniş yelpazesiyle hizmet vermektedir.

Pegasus Hava Yolu Vizyonu

Pegasus hava yolları, Official Airline Guide (OAG) tarafından hazırlanan raporda 2011 ve 2012 yıllarında olduğu gibi 2013 yılında da koltuk kapasitesi açısından tarifeli uçuş gerçekleştiren Avrupa’nın en büyük 25 hava yolu arasında “Avrupa’nın en hızlı büyüyen havayolu “oldu. Uçuş eğitimini gerçekleştirmek amacıyla simülatör eğitimleri gerçekleştiren Pegasus, Türkiye’nin en yeni simülatörüne sahip uçuş eğitim merkezini kurarak, dünyadaki 582 havayolu arasında simülatör sahibi olan yüzde 10 havayolu şirketi arasına girdi. Her gün filosunu büyütmeye devam eden ve uçtuğu şehir sayısını arttıran Pegasus, Türkiye’de ve dünyada daha da büyümekte. Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımlarıyla ekonomik havayolu olmayı hedef haline getiren Pegasus ailesi misyon olarak “Havayoluyla yolculuğun herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız hep birlikte bunun için çalışıyoruz.” mottosunu benimsemekte.