Pepsi, sadece bir Cola üreticisi değildir. Pepsico markasıyla, dünyanın dört bir yanındaki 200’den fazla ülkeye ürün satışı yapmakta ve onlarca ülkede üretimini gerçekleştirmektedir. Dünyada, günde 1 milyar kez beğeniyle tüketilen ürünler ortaya çıkarmaktadır. Bu ürün satışının sekteye uğramaması için üretim ve pazarlamanın her aşaması özenle dizayn edilmektedir. Frito Lay, Quaker, Pepsi, Tropicana gibi başlıca ürünlerin yanında geniş yiyecek ve içecek ürün portföyüne sahiptir. Her biri yıllık 1 milyar doları aşan perakende satışı yapılan ürünleri üreten bu firma, 22’den fazla markaya sahiptir.

Pepsi Müşteri Hizmetleri

Dünya üzerindeki milyonlarca tüketicisinin sorunlarına çözüm bulmak zor bir iştir. Pepsi markası sizlerle ilgilenmek ve sorunlarınıza çözüm bulabilmek için müşteri hizmetleri aracılığıyla hizmet vermektedir. Pepsi Türkiye Müşteri Hizmetleri, 0850 281 44 99 numaralı destek hattıyla hizmet vermektedir. Ayrıca Pepsi firmasına, info@pepsicoicecek.com.tr adresinden mail yoluyla yazılı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Tükettiğiniz Pepsi ürünleri hakkında sıkıntı yaşadığınız durumları bildirebilir, kötü aldığınız hizmet sağlayıcılarını bildirebilirsiniz. Pepsi ürünleri satan bir satıcı iseniz 0850 222 9 636 numaralı soğutucu destek hattını kullanabilir, ürünlerin soğuk tutulmasını sağlayan soğuk dolapların arızasını giderebilirsiniz. Kurulum aşamasından itibaren birçok yeniliğini beraberinde getiren firma, sizlerin görüş ve önerilerini dinleyerek çözüm bulma anlayışını sürdürecektir.

Pepsi Vizyon

Pepsi firması, yaşadığımız dünyayı korurken tüketicilerimizin, müşterilerimizin, çalışma arkadaşlarımızın, hizmet verdiğimiz toplulukların ve hissedarlarımızın yüzüne bir gülümseme yerleştirebilmeyi misyon olarak belirlemiştir. Vizyon olarak hedefleri arasında ise yiyecek ve içecek kategorisinde en hızlı büyüyen lider şirket olmak vardır. 1893 yılında Brad’in İçeceği adıyla ufak çaplı satışa sunduğu içeceğini şu an dünya üzerinde milyonlarca insana sunmaktadırlar. 135 yılı aşkın kocaman bir tarihe sahiptir. Kurulduğu ilk dönemden itibaren yeniliklere öncülük etti. Logosunu bile sık sık değiştirerek döneme uyum sağlamaya çalıştı. Kendi döneminde ürün taşımacılığı at arabaları ile sağlanırken, motorlu taşıtlar kullanan ilk içecek şirketi olmayı başardı. Kamyonla ürün taşımacılığı markanın işini kolaylaştırdı ve ürünün büyük pazarlara yayılmasına öncülük etti. Ayrıca pet şişenin icat edildiği ilk dönemlerden sonra bu şişeleri kullanan ilk şirket yine Pepsi olmuştur. Kırılmayan, içeceklerin niteliğini ve kalitesini bozmayan, daha yüksek miktarda içecek taşıyan bu şişeler sayesinde ürün taşıması ve dağıtılması daha kolay hale geldi.