Son zamanların en büyük elektrikli ev aletleri üreten firmalar arasında Philips de bulunmaktadır. Gerek elektronik ev aletleri olsun gerek kişisel bakım aletleri olsun hemen hemen hepimizin karşına çıkmaktadır.

Bir dünya devi haline gelen Philips birçok ürün üretmekte ve bunu kişilerin kullanımına sunmaktadır. Philips’in çok geniş bir ürün yelpazesi olsa da bu ürünleri birkaç ana başlık altında toplamak mümkündür.

Philips’in ürettiği ürünler kategorilerini ise; ses ve görüntü ürünleri, kişisel bakım aletleri, anne ve çocuk bakımı ürünleri, ev ürünleri, aydınlatma ürünleri ve aksesuar ürünleri oluşturmaktadır.

Ses ve görüntü ürünlerinde Philips, televizyon, projeksiyon, ses sistemleri, kulaklıklar gibi ürünler sunmaktadır.

Kişisel bakım aletlerinde, tıraş makineleri, saç kesme makineleri, tüy alıcı gibi birçok ürünü kullanıcılarına sunmaktadır.

Anne ve çocuk bakımı kategorisinde, göğüs pompası, damlatmaz çocuk bardakları, emzikler gibi ürünleri bulunmaktadır.

Ev ürünleri ise en geniş ürün yelpazesine sahip olan kategoridir. Bu kategoride ütü, kahve makinesi, su ısıtıcılar, meyve sıkacakları gibi birçok ürün vardır.

Aydınlatma ürünlerinde ise, lambalar, ampuller ve akıllı aydınlatma sistemleri bulunmaktadır.

Son olarak aksesuar ürünlerinde ise piyasaya sunduğu ürünleri geliştirecek, kullanımını kolaylaştıracak ürünler sunmaktadır.

Philips Müşteri Hizmetleri Kanalları

Çoğu firmada tek bir kanal üzerinden müşteri hizmetleri ile iletişime geçilirken Philips’te söz konusu olan ürünün kategorisine göre iletişime geçmektesiniz ve resmi tatil günlerinde iletişime geçmeniz mümkün değildir.

Philips Müşteri Hizmetleri telefon numaraları şu şekildedir:

Televizyon ürünleri için: 0850 222 44 66

Ev aletleri, kişisel bakım ve Philips Avent Anne ürünleri için: 0850 222 74 45

Faks Makinesi, cep telefonu ve monitör ürünleri için: 0216 444 48 32

Aydınlatma ürünleri için: 0850 390 19 22

Medikal sistemler için: 444 06 37

Ses ve görüntü sistemleri için: 0850 220 99 69

Telefonla aramak yerine Philips müşteri hizmetlerine resmi web sitesinde bulunan canlı sohbet bölümünden de ulaşmanız mümkündür.

Hangi Konular İçin Philips Müşteri Hizmetlerine Bağlanılır?

Genellikle firmaların müşteri hizmetlerine bir sorunumuz olduğu için bağlanmaktayız. Philips müşteri hizmetlerine ise birçok konu için ulaşmak mümkündür.

Philips müşteri hizmetlerine arıza ve teknik destek için, ürünler hakkında bilgi almak için, kredi kartı ile taksit ödemek için ve aldığınız bir ürünün fonksiyonlarının nasıl çalıştığını öğrenmek için ulaşabilirsiniz.