Prima, Türkiye’de de satışı yapılan bebek bezi markasıdır. Pampers Procter & Gamble şirketine bağlı olarak oluşturulan markanın ülkelerdeki pazarlama stratejilerine göre isimleri değişkenlik göstermekte ve Türkiye’deki ismi için Prima kullanılmaktadır. Firmanın bebek bezi alanındaki çalışmaları 1961 yılına dayanmaktadır. Bu süreçten itibaren bebek bezi alanında geliştirici çalışmalar yapılmıştır. Çalışmaların hız kazanmasıyla birlikte günümüz bebek bezlerinin şekli ve işlevi ortaya çıkmıştır. Prima müşteri hizmetleri, ülkemizde de satışı yapılan ürünlerin bilgilendirici ve destek hizmetini sunmaktadır.

Prima Müşteri Temsilcisi

Prima müşteri hizmetleri 0850 220 09 11 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Prima müşteri temsilcisi ile hafta içi her gün 08:45 – 16:45 saatleri arasında canlı görüşme gerçekleştirerek ürünler hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Tüketicilerin doğru bilgilerden yararlanarak bebek ve çocuklarına en iyi ürünü sunmaları hedeflenmektedir. Kullandığınız ürünleri olumlu veya olumsuz şekilde değerlendirerek firma yetkililerine iletmek için Prima müşteri hizmetlerini arayarak soru, öneri ve şikayet başlıkları adı altında bildirim oluşturabilirsiniz.

Prima müşteri hizmetlerine yazılı bir şekilde bildirim oluşturarak sorunlarınızı ve düşüncelerinizi ifade edebilmenize olanak sağlanmaktadır. İnternet sitesi üzerinde yer alan “Bize E-Posta Gönderin” seçeneğine tıklayarak gerekli bilgileri doldurmanız istenmektedir. Bu alanda görüşlerinizi yorum, soru, ürün sorunu, sponsorluk, kupon, promosyon ve kişisel veriler başlıkları adı altında ifade etmenize olanak sunulmaktadır.

Prima Ürünleri

Prima ürünleri, bebek ve çocukların aylık yaşlarına göre değişkenlik göstermektedir. Bebeğiniz için en iyi seçeneği tercih ederek rahat ve huzurlu bir çocukluk dönemi geçirmesi için çalışmalar sürdürülmektedir. Teknolojinin faydalarından yararlanarak suyu emici, anti bakteriyel ve konforlu ürünlerin üretimi gerçekleştirilmektedir. Prima ürünleri farklı özelliklere sahip bebek bezleri ve ıslak havlu olarak raflardaki yerini almaktadır. Yeni doğan bebek, bebek ve yürümeye başlayan bebek kategorileri için ayrı özelliklerde ürünler üretilmektedir.

Prima internet sitesi üzerindeki rehberlik paylaşımlarından yararlanarak çocuğunuzun gelişmesine katkı sağlayacak bilgileri görebilirsiniz. Bu alanda tavsiye edilen ve dikkat edilmesi gereken birçok konuya yer verilmektedir. Ürünler hakkında bilgi almak veya yaşayabileceğiniz olası sorunları çözümlemek amacıyla 0850 220 09 11 numaralı Prima müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.