1995 yılında BSH Ev Aletleri Sanayi ve Tic. A. Ş. Grubu bünyesine katılarak, grubun uluslararası deneyimini ulusal gücüne eklemiştir. Türkiye’nin dört bir yanında 1200’ü aşkın satış noktası ile ülkemizin en geniş dağıtım ağına sahip markalarından biri olan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin ankastre cihazlar, beyaz eşya, elektrikli süpürgeler, su ısıtıcıları, klima cihazları ve ev aletlerinden oluşan bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Uluslararası bir firma olan Profilo’nun Türkiye’deki üretimi Çerkezköy Fabrikasında gerçekleştirilmektedir. Dayanıklılığı fonksiyonellikle buluşturmayı en başta gelen özelliği olarak duyuran Profilo, teknolojiyi kolay kullanım şekilleriyle ve yalın çizgisini takip ederek ülkemiz insanlarının beğenişe takdim etmiştir.

Profilo Çağrı Merkezi

Profilo satış sonrası servis hizmetleri ile müşteri memnuniyetini üst seviyelere taşımıştır. Servis hizmetleri ile ilgili bilgi almak ve şikâyet, görüş, önerilerinizi bildirmek için haftanın her günü 444 77 66 numaralı çağrı merkezini arayarak ya ada profilocagriyonetimmerkezi@bsgh.com adresine mail atarak yetkili çalışanlara ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine ulaşan zengin servis ağı sayesinde her noktadan haftanın 7 gün 24 saati hizmet vermektedir. Yılda yaklaşık 500.000 adet ürüne montaj ve ilk bilgilendirme hizmeti veren uzman yetkili servis çalışanları eğitimli, tecrübeli ve donanımlı teknisyenleri sayesinde müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarmaktadır. Bağımsız pazar araştırmalarına göre bu başarı olumlu yönde %98’e ulaşmıştır. Bu oranın daha da yükselmesi için sizlerden gelen her geri bildirim, öneri ve şikâyet büyük bir özveri ile değerlendirilmektedir. Montaj, ilk bilgilendirme, bakım ve onarım hizmetlerinin yanı sıra küçük ev aletlerini evden alıp onarıp tekrar eve bırakma, aksesuar temini, temizlik ve bakım ürün taleplerinin evlere teslimatı gibi tüketici odaklı çalışmaları sürdürmektedir.

Profilo Vizyonu

Profilo ülkemizin beyaz eşya ihtiyaçları ve kullanımına yönelik çalışmalar yaparak tamamen taleplere yönelik ürünler ortaya koymaktadır. Dayanıklı, sade ve fonksiyonel ürünler ortaya çıkararak ülkemize sunmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanında 8 Fabrika Merkez Servisi ve 400’e yakın yetklili servisleri ile yaşanan problemler karşısında hızlı çözüm odaklı çalışmaktadırlar. Bakım, onarım ve montaj hizmetlerinin yanında cihazınızla ilgili her türlü yardım ihtiyacınız için çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Profilo 2018-2019 yılında Müşteri Memnuniyeti Ödülleri’ni beyaz eşya alanında kazanarak özgeçmişine yazdırmıştır.