PTT Türkiye’de tarihi oldukça geniş ve geçmişe dayanan bir kuruluştur. Posta telefon telgraf adı ile hizmete giren bütün gelişmeleri takip ederek hayata geçiren ve güncel hizmetleri ile hala Türkiye’nin temel taşlarını oluşturan bir kurum olarak hizmet vermeye devam etmektedir. İlk zamanlar kurulduğunda sadece posta hizmetleri veren PTT şu anda Kargo, havale, kredi, kart hesap, bankacılık gibi birçok işlemi de bünyesinde barındıran bir işletme olarak hizmetini vermeye devam etmektedir. PTT ile yapılan bu hizmetlerde bankalara göre daha uygun fiyatlarda ve daha güvenilir bir şekilde olduğu için birçok kişi işlemleri için PTT’yi tercih etmektedir. Özellikle telsiz telefonlar ve cep telefonu hayatımıza girdikten sonra da PTT’nin müşterilerine sunmuş olduğu Pttcell ile ayrıcalıklı hizmetleri pek çok müşteri tarafından tercih edilmektedir.

Pttcell Müşteri İle Aktif İletişim

PTT  müşterilerine hizmet sunabilmek için en kolay iletişim yollarını aramaktadır. Bunlardan bir tanesi de iletişim numaralarıdır. Pttcell in 444 6 788 numarasını arayarak ulaşmak istediğiniz bütün bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Şikayet ve Öneri gibi işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi fatura ödeme, kişisel bilgi öğrenme gibi işlemlerinizi de bu numaradan gerçekleştirebilirsiniz. PTTcell’in müşterilerine sunmuş olduğu bu hizmet işlemlerin daha kolay ve hızlı bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Ayrıca müşteri hizmetleri ile telefon dışında mail adresi ile iletişim kurmak isterseniz de Pttcell bu hizmeti de sizlere sunmaktadır.

Pttcell Paketleri

PTT Cell 2013 yılında Türk Telekom ile yapmış olduğu anlaşmanın ardından mobil hizmetleri de vermeye devam etmektedir. Bu hizmetler arasında müşterilerine faturalı veya faturasız hatlar için sunmuş olduğu bir çok güzel imkan bulunmaktadır. Pek çok Müşteri pttcellin sunmuş olduğu ayrıcalıklardan faydalanabilmek için bu hattı kullanmayı tercih etmektedir. PTTcelle yeni geçenlere vermiş olduğu hediyeler de bu operatörü kullanmayı tercih edilir yapmaktadır . Online işlemlerde yapmış olduğu kolaylık ve sunmuş olduğu hizmetler Pttcell kullanıcılarının işlerini kolay bir şekilde halletmesini sağlamaktadır.

Pttcell’li Olmak İçin Yapılması Gerekenler

PTTcellin sunmuş olduğu ayrıcalıklardan faydalanabilmek için pttcelli olmanız yeterlidir. Peki bu işlemi nasıl yaparız? Pttcelli olmak için herhangi bir Pttcell satış noktasına kimliğiniz ile gelmeniz yeterlidir. Kimlik yerine kimlik bilgisi içeren sürücü belgesi, nüfus cüzdanı pasaport gibi farklı belgelerde getirmeniz yeterlidir. Talebiniz doğrultusunda hızlı bir şekilde işlemleri ifade ederek Pttcell kartı sizlere verilmektedir. Sim kartınızı aldıktan sonra PTTcelli olmanın ayrıcalıklarından faydalanarak hayatınıza devam edebilirsiniz. Pttcell kullanıcılarına birçok farklı tarifeler sunulmaktadır. Şirketler ve işyerleri için de ayrı paketler ile daha uygun fiyatlar sunulmaktadır. Taahhütlü veya taahhütsüz kampanyalardan faydalanarak istediğiniz kadar internet ve konuşma paketi satın alabilir ve kullanabilirsiniz. PTTcellin dolu dolu tarife paketlerinden faydalanırken hızıyla internette daha rahat bir şekilde vakit geçirebilirsiniz.