Pull & Bear, İspanya merkezli moda ve hazır giyim üretimi gerçekleştiren ve satan mağaza zincirlerini oluşturmaktadır. İlk mağazasını 1986 yılında açmış ve daha sonrasında internet dünyasının genişlemesiyle birlikte 2011 yılında internet satışını da gerçekleştirmeye başlamıştır. Dış görünüm ve moda seçimleriyle, genç nesil hedef kitleyi oluşturmaktadır. Pull & Bear müşteri hizmetleri, ürünlerin satış öncesinde ve satış sonrasındaki değerlendirmelerini almakta ve sorunlara karşı çözüm üretmektedir.

Pull & Bear Müşteri Temsilcisi

Pull & Bear müşteri hizmetleri 0850 282 50 04 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Pull & Bear müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde, mağazalardan veya internet sitesinden satın aldığınız ürünleri değerlendirebilirsiniz. Değerlendirmeleriniz soru, öneri ve şikayet başlıkları altında kategorileri ayrılmaktadır. Pull & Bear global ölçekte müşteri hizmetleri desteği sunmaktadır ancak Türkçe dil desteği bulunmaktadır.

Pull & Bear müşteri temsilcisi, internet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünlerin sipariş detayı, ürün çıkarma, sipariş iptali, kargo takibi, iade ve değişim gibi süreçlerin hızlı ve sorunsuz gerçekleşmesi için sizlere bilgilendirici ve yönlendirici çalışmalar yapmaktadır.

Pull & Bear İade Süreci

Pull & Bear internet sitesi üzerinden Türkiye satışı bulunmamaktadır. Türkiye’de Pull & Bear ürünlerine sahip olmak için aracı sanal pazarlardan alışveriş yapabilirsiniz. İade süreci, direkt olarak markaya bağlı olmadığından, sanal pazarlarda belirtilen iade süreci esas alınmalıdır.

Pull & Bear Ürünleri

Pull & Bear erkek ve kadın kategorilerinde gençlere yönelik ürünlerin satışını yapmaktadır. Giyim, ayakkabı ve aksesuar alanında modayı etkileyen tasarımlar üretilmekte ve müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Satın almak istediğiniz ürünleri aracı sanal pazarlardan temin edebilirsiniz. Türkiye satış sitesi olmadığından siparişleriniz dış ülkelerden gönderilecektir. Bu süreç zaman ve maddi değer olarak daha yüksek olacaktır.

Pull & Bear ürünlerinin satıldığı mağazalar global ölçekte bulunmaktadır ancak Türkiye’de mağazası bulunmamaktadır. Diğer giyim mağazaları içerisinde Pull & Bear ürünleri de satılmaktadır. Bu mağazaları araştırabilir ve buralardan alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Pull & Bear müşteri hizmetleri aracılığıyla ürünler ve mağazalar hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.